Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Víkendová sledovanosť: So sobotným filmom víťazom Joj, v nedeľu už bodovala Markíza! Poskočilo Nové bývanie Dizajn

Na vysokej úrovni sa drží verejnoprávna Kolonáda.

PIATOK: Joj zásadne posilnila piatok, Bez servítky sa nechalo dobehnúť 5 proti 5!
(piatkové výsledky sú bez započítania oneskorenej sledovanosti)

SOBOTA: V tesnom súboji sobotných filmov dokázala vyhrať Joj. Jej film Chaos v ratingu prekročil sedem percent a v podieli sa dostal nad 21 %. Harry Potter a polovičný princ na Markíze podielovo stratil len jedinú desatinu, vďaka dlhšej minutáži šiel ratingovo pod sedmičku.

Na menších staniciach bolo večer najvyššie Tajomstvo Sherwoodskeho lesa na Plus s podielom 6,5 %, Iskra lásky na Doma uhrala vyše 4 %, Lasko na Dajto bol tentokrát slabší, dvakrát šiel cez 3 %. Film Tvoje, moje a naše uhral Wau share pod 3 %.

Podvečer bola opäť nízko premiérová Smotánka s podielom pod 19 %, slabšiu sobotnú reprízu majú za sebou Naši s podielom tesne cez 14 %. Televízne noviny sa dostali nad 29 %, Noviny sa blížili k 25 %.

NEDEĽA: V nedeľu už s večerným filmom jasne vyhrala Markíza. Snímka Rýchlo a zbesilo 5 jej vyniesla vysoký nadpriemer s podielom vyše 28 %, Joj s výrazne dlhšou kinopremiérou Hobit 2: Smaugova pustatina zaostala, šla cez 18,5 %. Svoj vysoký štandard držala Kolonáda, ktorú malo sledovať 466-tisíc divákov nad 12 rokov, v podieli šla cez 19 %. V komerčnej cieľovke dosiahla share 11,5 %.

Medzi menšími vyskočila večer najvyššie Doma, snímka Zneužitá jej vyniesla podiel 6,5 %. Trojporcia Uragánov na Dajto sa hýbala medzi 3,5 – 4 %, Rok vtákov na Plus šiel cez 4 %. Kriminálka CSI New York na Wau uhrala vyše 2 a 3 %.

Podvečer si značne polepšila Joj, ktorej povyskočilo Nové bývanie Dizajn. Tentoraz bola súčasťou zmeny interiéru Evelyn, podiel relácie tesne prekročil 19 %. Horná Dolná šla cez 24 %, oproti minulej jari jej nedeľné reprízy klesajú. Televízne noviny atakovali 30 %, Noviny sa o málo prehupli cez 27 %.

Najsledovanejším programom piatka aj soboty sa stali Športové noviny, v nedeľu už boli na vrchole dňa Televízne noviny.

Čítať viac...
Nahor