Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Víkendová sledovanosť: Siedme nebo v starej forme, dosiahlo rekord série! Zem spieva lídrom

V siedmom nebi čaká budúcu nedeľu posledné vydanie tejto série, odchádza pri sile. Šou Zem spieva medzitýždenne rástla, bola lídrom v oboch cieľovkách.

SOBOTA: Po poklese nárast. Folklórna šou Zem spieva po minulotýždňovom výraznejšom prepade získala späť časť divákov. V komerčnej cieľovke prekročila rating 7 % s podielom nad 19 %, v univerzálnej cieľovke mala posilniť o vyše pol ratingu, podiel dosiahol 25,5 %. Šou bola lídrom nielen v 12+ ale aj u mladších divákov. Markíza s filmom Mrcha učiteľka prekonala share len 16 %, identický podiel dosiahla aj Joj s premiérou Spojenec. Ľadové srdce na Doma šlo cez 5 %, séria Lasko: Päsť božia sa na Dajto hýbala len nad 2 %. Absolventka na Plus získala 5,5 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja na Wau podliezla 2 %, Inkognito atakovalo 3 %.

Podvečer Smotánka narástla na podiel pod 25 %, Prázdniny atakovali 15 %. Po piatkovom obrate sa už nepodarilo vyhrať Televíznym novinám, v podieli zopakovali výkon pod 27 %, Noviny boli tejto hranici bližšie.

NEDEĽA: Týždeň ukončila Joj rekordom. V siedmom nebi jej oproti minulej nedeli narástlo až o vyše rating, pričom ho malo sledovať až 12,3 % divákov pri vysokom podieli 33,6 %. Ide o mimoriadne vysoký výkon, ktorý kopíruje sledovanosť Siedmeho neba z jeho prvej sezóny – jesene 2014. Podielovo ide ešte vyššie. Markíza napriek tomu neprepadla, film Equalizer skončil pod 20 %. Tajné životy podliezli 11 a prekročili 15 % (12 – 54 / 12+).

Z ďalších staníc Dovolenka v pekle na Doma šla nad 4 %, podobne s malou stratou na tom bola aj Pláž na Plus. Pekelná ženská na Dajto uhrala menej než 4 %, kriminálky CSI na Wau sa hýbali okolo 1,5 %.

Vo veľkom vedení bola Joj už podvečer, Nové bývanie sledovalo viac divákov ako všetky hlavné večerné programy Markízy z minulého týždňa. Jeho rating dosiahol 8,5 %, podiel vyše 25 %. Divoký Zapadákov tvrdo prepadol s podielom 12 %. Televízne noviny získali 26 %, Noviny podliezli 30 %.

Joj opäť vyhrala s veľkým náskokom týždeň v prime-time, priemerne podliezla 24 %, Markíza skončila pod 19 %. Celodenne už bola ale lídrom, nehla sa pri hodnote 18,5 %, Joj zaostala o štyri desatiny.

Čítať viac...
Nahor