Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Víkendová sledovanosť: Nedeľa večer pre JOJ, sobota pre Markízu

Víkendovú sledovanosť si televízie opäť podelili. V nedeľu večer uspela JOJ s talentovou show, v sobotu večer Markíza s Farmou.

V sobotu ovládla večer Markíza s reality show Farma – Duel, keď podľa našich informácií dosiahla podiel viac ako 29%. Išlo o jeden z najlepších sezónnych výsledkov Farmy. JOJ ponúkla film Čierny blesk, ktorý dosiahol podiel nad 18%. Jednotka RTVS bola tradične úspešná v cieľovej skupine 12+, kde Pošta pre teba dosiahla podľa zdrojov Mediaboom.sk podiel okolo 16% a Pravdivé príbehy s Katkou Brychotovou podiel okolo 14%. Darilo sa stanici Plus, ktorá ponúkla film Pomsta rytiera a dosiahla podiel nad 7%, Doma odvysielala romantiku Angelika a kráľ s podielom pod 6%, neuspel krimi seriál NCIS Los Angeles na Dajto s podielmi okolo 1 až 2%.

V nedeľu večer bola úspešnejšia JOJ s prvým naživo vysielaným semifinále Česko Slovensko má talent, ktorý podľa našich informácií dosiahol podiel nad 33%. Markíza ponúkla akčný trhák Kuriér 3, ktorý v tomto roku už vysielala JOJ, v konkurencii talentovej show film neuspel a podľa našich informácií dosiahol podiel okolo 21%. Jednotka RTVS ponúkla dvojdielny film Nočné plamene lásky s podielmi od  8 do 12% v 12+. Na stanici Doma uspel film Pre moju sestru s podielom nad 6%, Plus ponúkla akčnú klasiku Nebezpečná rýchlosť 2 s podielom nad 5%, stanica Dajto opäť neuspela s kriminálkou Ľudský terč s podielmi len nad 2%. Jednu z najvyšších hodnôt sledovanosti dosiahla relácia Krimi na Plus s podielom okolo 12%.

Informácie o sledovanosti doplníme v prípade vydania tlačových správ televízií.

 

 

Čítať viac...
Nahor