Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Víkendová sledovanosť: Nečakané výsledky v sobotu aj v nedeľu!

Nečakané výsledky priniesla víkendová sledovanosť slovenských televízií. Markíza ponúkla v sobotu aj v nedeľu Farmu, JOJ v sobotu filmovú premiéru a v nedeľu finále talentovej show. Výsledky prekvapili.

Očakávalo sa, že v sobotu obháji svoju pozíciu Farma a v nedeľu talentová show. Nebolo to úplne tak. V sobotu večer prekvapujúco s náskokom vyhrala filmová premiéra Útek zo Sibíri, ktorú ponúkla JOJ, keď dosiahla podiel viac ako 30%. Farma na Markíze získala podľa našich informácií podiel nad 23%, s filmom Útek zo Sibíri sa na Markíze čiastočne prekrýval aj film Korene lásky, ktorý dosiahol podiel okolo 21%.  Na Jednotke sa darilo Pošte pre teba, ale iba v cielovej skupine 12+ s podielom okolo 16%. Z malých staníc uspela Doma s filmom Angelika a sultán – podiel okolo 6%, Plus ponúkla komédiu Zamilovaný profesor 2 s podielom nad 4%, Dajto kriminálku NCIS Los Angeles s podielom nad 2%.

Prekvapenie sa konalo aj v nedeľu. JOJ odvysielala finále svojej talentovej show Česko Slovensko má talent. Finále však dosiahlo prekvapujúco najslabší výsledok z celej série, podiel sa pohyboval okolo 24%. Markíza finále talentovej show konkurovala súbojom vo svojej reality show Farma, podiel sa pohyboval nad 23%. Jednotka ponúkla galavečer Hodina deťom, ktorý v 12+ dosiahol podiel takmer 10%. Uspeli malé stanice – Plus ponúkla film Statočné srdce s podielom nad 8%, rovnako podiel nad 8% dosiahla stanica Doma s filmom Ľadové ostrie 2 a podiel nad 4% získal krimiseriál Ľudský terč na Dajto.

 

Čítať viac...
Nahor