Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Víkendová sledovanosť: Moja mama a Koleso šťastia už vedľa seba! Stále sa však trápia

Pre Markízu je z filmových titulov stále istotou séria Vo štvorici po opici, každý deň dosiahla jedna z menších staníc na vyšší nadpriemer.

PIATOK: Podvečer sa v piatok dorovnal. Koleso šťastia sa minulý týždeň nedokázalo vyhrabať z podpriemeru, keď ho ukončilo s podielom len tesne nad 14 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja sa zas nevie dostať do niekdajšej kondície, uhrala však share blízky Markíze pod 14 %. Televízne noviny skončili nad 25 %, Noviny na 21,5 %.

Večer tentokrát vyššie nevyskočila kultová Troškova trilógia, Slunce, seno, erotika uhralo podiel nad 21 %. Joj tentokrát zvládla konkurovať klasikou Dobrý ročník pri podieli 17,5 %, Naj dedinka Slovenska u mladých získala nad 7 %, bodovala však u výrazne starších divákov, keď v 12+ už šla nad 16 %.  Jednotka na počesť Juraja Slezáčka odvysielala v piatok kultovú televíznu inscenáciu muzikálu Na skle maľované, sledovalo ju takmer 170-tisíc divákov s podielom takmer 12 % (12+).

Profesionáli na Plus sa dostali na 7 %, Nebezpečná rýchlosť 2 tesne nad 5 %. Dr. House na Doma šiel cez 3 a 5 %, prvý diel Sherlock a Watsonová nad 4 %. Prúd času na Dajto šiel na 4 %. Wau bodovala s Kosťami a podielom 5 %, CSI New York uhralo vyše 3 %.

SOBOTA: V sobotný večer opäť nesklamala Markízu známa filmová komediálna séria, Vo štvorici po opici 3 dosiahlo vyše 24 %. Jediným slabým článkom spomedzi večerných víkendových filmov bola snímka Ja, Frankenstein, Joj vyniesla len vyše 11 %. Vyskočila však Doma s filmom Príležitosť milovať pri podieli tesne nad 9 %, Tajomstvo opatrovateľky na Plus sa dostalo o málo nad 5 %. Tridsať prípadov majora Zemana na Dajto šlo na 4,5 a takmer 7 %.

NEDEĽA: Po minulotýždňovom neúspechu Joj opäť poskočila filmová premiéra. Romantická snímka Tvoj snúbenec, môj milenec dosiahla podiel tesne nad 20 %. Markíza bola ale vyššie s filmom Wanted, skončila však na priemernom výkone nad 21 %. Následne líder ukončil prvú sériu Zoo, do nadpriemeru sa dostal až okolo polnoci s podielmi pod 18 a takmer 24 %.

Komédia Žandár a mimozemšťania na Dajto bola najvyššie spomedzi menších, uhrala pod 8 %, Nebezpečná korisť na Plus získala podiel pod 6 %, Veľký Gatsby na Doma nad 4 %.  Podvečer reprízové Dobre vedieť! šlo nad 18 %, Nové bývanie cez 14 %. Televízne noviny atakovali 28 %, Noviny sa dostali na 23 %.

Čítať viac...
Nahor