Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Víkendová sledovanosť: Milujem Slovensko potvrdzuje najlepšiu sezónu, Hry o život vyvrcholili priemerné!

Najvyššie z oboch dní sa jednoznačne dostala piatková zábava na Jednotke.

NEDEĽA: Kameňák 5 splnil očakávania Markízy, premiéra valcovala! Talent stiahla, vyskočilo Nové bývanie

PIATOK: Po kvalifikačnom futbale sa na piatkové večery vrátilo Milujem Slovensko, ktoré potvrdzuje, že sa nachádza vo svojej najlepšej sezóne vôbec. V komerčnej cieľovke prekročilo rating 9 % s podielom pod 28 %. V 12+ sa blížilo k hranici 30 %. Prepadla sa opäť Horná Dolná, ktorá Markíze uhrala iba 15,5 %, Chart Show stúpla pod 25 %. Joj s filmom A-Team: Posledná misia dosiahla lepší piatkový výkon s podielom 17 %.

Z menších staníc sa opäť darilo vianočne ladenej Doma, Najúžasnejšie Vianoce prekročili 7 %. Profesionáli na Plus dosiahli rovných 7 %, snímka Takmer bez šance tesne prekročila 5 %. Jackie Chan a čínsky poklad na Dajto podliezol 4 %, Vtierka Castle na Wau šla pod 3 %, Kravaťáci siahali len na percento.

Podvečer Búrlivé víno atakovalo podpriemerný podiel 17 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja však spadla hlbšie s podielom takmer 15 %. Joj sa od minulého týždňa snaží zastabilizovať upravenú podobu podvečera, zatiaľ sa jej to nedarí. Televízne noviny siahali na 25 %, nestriasli sa Novín, ktoré dosiahli obdobný rating pri podieli takmer 24 %.

SOBOTA: V sobotu Joj ukončila filmovú sériu Hry o život. Záverečnú časť Hry o život: Drozdajka 2 sledovalo najmenej divákov, v ratingu len o málo viac než 5 % s podielom 16 %. Prvý diel prekročil ešte 8 ratingov, druhý spadol nad 6 %. Tretí diel narástol, videlo ho 7,6 % divákov. Pod svojím priemerom skončila Markíza, snímka John Wick prekročila 19 %. Bola však lídrom. Strom želaní

Z menších kanálov Splnené želanie na Doma atakovalo 7 %, komédia Jedine ona na Plus prekročila 6 %, Tridsať prípadov majora Zemana na Dajto túto hranicu podliezlo. X Factor na Wau sa dostal nad 2 a na takmer 3 %.

Podvečer už spadla Smotánka, získala len 21,5 %, Naši boli podpriemerní s podielom 13,5 %. Televízne noviny šli pod 28 %, Noviny prekročili 23 %.

Čítať viac...
Nahor