Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Víkendová sledovanosť: Čierne vlajky odštartovali priemerné, uspela ďalšia klasika Rysavá jalovica!

Joj odštartovala prvú z tohtoročných noviniek, Markíze opäť zafungovali Podfukári.

PIATOK (Nový rok): Zabodovala premiéra Život je život, Rukojemník priemerný! Ako dopadli novoročné príhovory?

SOBOTA: V súboji sobotných filmov si opäť nemalý krajec pre seba ukrojila Jednotka. Jej snímka Drž hubu totiž v komerčnej cieľovke tesne prekročila 12 % a v 12+ sa tesne dostala cez 14 %. Lídrom bola so svojím filmom Markíza, Cesta na tajomný ostrov sa dostala v podieli cez 24 %. Joj s filmom Útek na horu čarodejníc atakovala 14 %.

Na menších staniciach najväčšiu pozornosť po Profesionáloch Plus s podielom pod 6 % pritiahla Manželská terapia na Doma s podielom pod 7 %. Darilo sa aj Kameňáku 2 na Wau s podielom 4,5 %. Hlavný program vôbec nevyšiel Plus, prvý diel trilógie Návrat do budúcnosti sa hýbal len okolo dvojky. Dajto v sobotu uviedlo prvú šesticu dielov série Hra o život, hýbalo sa v podieloch pod 3 až pod 6 %.

Top trojku najsledovanejších programov soboty obsadili spravodajské programy, na vrchole boli Televízne noviny, ktoré ale nevyskočili v podieli, kde dosiahli 29 %, Noviny sa dostali pod 27 %, tretím programom dňa boli Športové noviny, ktoré atakovali 26 %.

NEDEĽA: V nedeľný večer uviedla Joj ako prvá zo staníc tohtoročnú novinku. Po pol deviatej odštartovala dvomi časťami seriál Čierne vlajky, v podieli sa dostala cez 18 a 17 %. Seriál už od dnešného dňa nájde svoje pevné miesto v neskoršej večernej štruktúre Joj medzi 22 – 23. hodinou. Jasným lídrom bola Markíza ktorej opäť zafungovala kinosnímka Podfukári, atakovala ňou 27 %. Jednotka v nedeľu večer uviedla ďalšiu klasiku, keď do programu zaradila snímku Rysavá jalovica. Aj ňou dokázala zaujať mladých pri podieli pod 12 %, v univerzálnej cieľovke sa dostala tesne cez 14 %.

Z menších staníc sa večer najviac darilo tým Joj. Plus nadĺžila Profesionálov, z ktorých ponúkla dve časti, s obomi uspela, keď sa dostala nad 6 a 5 %. Pomohla tým aj nasledujúcemu druhému filmu Návrat do budúcnosti, s ktorým už neprepadla, naopak, dostala sa cez 5 %. Wau zas bola úspešná s Kameňákom 3 a podielom pod päťkou. Doma po prvý raz vrátila na obrazovky staršiu sériu tanečnej šou Let´s Dance, uhrala s ňou 4 %. Dajto sa s ďalšou šesticou dielov Hra o život hýbalo už len medzi 2 – 4 %.

Najsledovanejším programom nedele sa stali Noviny, ktorým zatiaľ prvé dni nového roka svedčia, v podieli sa šplhali ku 29 %. Televízne noviny sa dostali cez 28 %, trojkou dňa boli opäť Športové noviny, dostali sa cez 26 %.

Čítať viac...
Nahor