Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Víkend si televízie podelili, Joj vyhrala ďalší týždeň! Nahor ju ťahá aj Plus

Markíza večer na Joj naďalej stráca, dominanciu drží celodenne.

PIATOK: Joj v piatok naďalej vo vedení, Všetko čo mám rád drží čísla! Babovřesky dostali Markízu z podpriemeru

SOBOTA: Po utorku iba v sobotu sa dokázala Markíza stať víťazom v prime-time. Komédia Dospeláci 2 jej priniesla share nad 21 %, kým Černí baróni na Joj podliezli 18 %. Jednotka so Záhadami tela viedla v 12+ pri podieli takmer 22 %, v komerčnej cieľovke prekročila 14 %. Zlodejka kníh na Plus prekročila 6 %, romantika Srdce pre dvoch na Doma dosiahla rovnaký rating s podielom taktiež nad 6 %. Dajto so seriálom Strážca spravodlivosti: Križovatka smrti atakovalo 5 %. Smotánka podvečer uhrala 19,5 %, Všetko čo mám rád podliezlo 12 %. Televízne noviny prekročili 24 %, Noviny s minimálnym ratingovým náskokom podliezli 23 %.

NEDEĽA: Druhý víkendový večer dominovala Joj. Snímka 3 dni na zabitie jej podliezla 22 %, Markíza neuspela s filmom Kapitán Phillips: Prepadnutie lode Alabama a podielom 15 %. Plus s filmom Zasa doma získala 7 %, komédia Žandár sa žení na Dajto takmer 6 %. Velvet na Doma uhralo podiely pod 4 a nad 5 %. Wau ponúkla najnovšie Kosti, hýbali sa pod 4 a na 4,5 %.

Horná Dolná podvečer získala podiel okolo 18 %, Nové bývanie pod 17 %. Vyskočili Noviny, ktoré v podieli uhralo až okolo 30 %, Televízne noviny sa hýbali okolo 25 %. Správy Joj mali mať celkovo o vyše 130-tisíc divákov viac.

Joj vyhrala minulotýždňový prime-time o jeden bod, ako skupina bola vďaka silnej Plus vyššie o dva body. Celodenne skupina Joj stráca na Markízu približne tri podielové body.

 

Čítať viac...
Nahor