Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Viete prví: Slovenské Extrémne premeny už má Markíza natočené! Ťahákom aj Chris Powell

Nedávna návšteva Chrisa Powella na Slovensku prebehla pod taktovkou Markízy.

Slovenské Extrémne premeny sa na obrazovky lídra dostanú budúci rok na obraz. Po tom, čo Markíza v priebehu niekoľkých rokoch vyhlásila dvakrát nábor súťažiacich do vlastnej verzie šou, sa dostala na koniec dlhodobej náročnej výroby. „Nejde o žiadne rýchle chudnutie, ktoré len dobre vyzerá na obrazovke, ale nič nezmení. V tomto programe tvorcovia sledujú ľudí zvádzajúcich boj s obezitou po celý rok,“ píše Markíza. Prvý nábor do slovenských Extrémnych premien ohlásila Markíza na jar 2013, druhý spustila v novembri 2015.

Extrémne premeny Slovensko budú patriť ku kľúčovým ťahákom lídra v budúcom roku. Ich súčasťou sa pritom stane aj najväčšia hviezda tejto šou – tréner z originálnej verzie Extreme MakeoverChris Powell. Práve Markíza mala stáť za jeho minulotýždňovým príchodom na Slovensko, hlavným dôvodom návštevy bola práve reality šou o chudnutí. Powell by sa mal zúčastniť záverečného váženia, a teda finále slovenských Extrémnych premien. V priebehu celej šou chudnutie prebieha pod dozorom trénera Maroša Molnára.

Chudnutie súťažiacich v Extrémnych premenách bude rozdelené do štyroch fáz trvajúcich 3 mesiace. „Na začiatku prebehne týždeň podrobných laboratórnych rozborov a testovanie fyzickej spôsobilosti. Dôjde na nevyhnutné poučenie o správnej výžive. Skúsený tréner osobne vedie každého z účastníkov. Navštevuje ich v ich domovoch a zaistí, aby mali primeranú výživu a cvičili. Dáva im lekcie, ako bezpečne chudnúť a lepšie žiť. Na štarte každej ďalšej fázy účastníkom stanoví váhový cieľ. Pokiaľ ho splnia, čaká ich odmena. Ku koncu podstúpia chirurgické odstránenie prebytočnej kože, ktorá už nemusí pokrývať ich obrovské telá. V úplnom cieli divákom odhalia, aká osoba sa po celú dobu vnútri skrývala a túžila sa dostať von,“ uvádza v brožúre pre klientov Markíza.

Logo slovenskej verzie šou Extrémne premeny
extremne-premeny-slovensko

 

Čítať viac...
Nahor