Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Viete prví: Sitkom Andyho Krausa už pozná definitívny názov, Na plné gule to nebude!

Televízia ešte vo štvrtok jasno v konečnom názve pre seriál nemala, nakoniec sa ale rozhodla.

Sitkomová novinka Andyho Krausa už pozná svoj konečný názov. Len tento týždeň televízia poodhalila, že Deň za dňom ostáva len pracovnou verziou a pre seriál tento názov v skutočnosti nepoužije.

Joj sa podľa našich informácií len pred pár hodinami rozhodla definitívne pomenovať svoj nový večerný seriál Dovidenia, stará mama. Vychádzať by mal zo samotného deja seriálu – hlavnou postavou je zámožná vdova Paulina Gulemiházy, na ktorej dedičstvo si jej potomkovia robia zálusk.

Nepotvrdzujú sa tak informácie portálu Mediálne.sk, ktorý vo štvrtok priniesol, že sa sitkomová novinka premenuje Na plné gule. Podľa našich informácií šlo o jeden z možných názvov, ktorý televízia nakoniec zavrhla.

Známe je už pritom aj nasadenie sitkomovej novinky. Ako vás portál Mediaboom.sk informoval, vysielať ho chce Joj vo večernom slote, miesto pritom má len v druhom okne. Sitkomu Dovidenia, stará mama budú podľa aktuálnych informácií patriť utorky a stredy po Zoo o 22:00.

Potvrdzujú sa tiež informácie o štarte seriálu vo februári, prvý raz by sa mal v štruktúre objaviť v utorok 16. februára. Od tohto dňa vysunie televízia Geissenovcov na 22:30. Premiérové časti reality šou s nemeckými milionármi nasadzuje Joj od najbližšieho utorka 2. februára v reakcii na slabé výsledky Sladkého života. Ten pobeží už len v pondelky.

Hlavné postavy v seriáli Dovidenia, stará mama stvárnia Božidara Turzonovová, Marián Miezga, Matej Landl, Zuzana Mauréry, Kristína Greppelová či Lukáš Frlajs. Dej sa odohráva v honosnom sídle Gulemiházyovcov, pričom hlavou celého domu je majetná vdova Paulina Gulemiházy. Tá žije spolu v jednom dome spolu s jej dvoma potomkami – synom Tarkanom s jeho priateľkou Kristínou a ich dcérou Anastáziou, a taktiež dcérou Guzel, jej manželom Macejkom a ich takmer dospelým synom Duranom. “Pani Paulina dáva všetkým jasne najavo, kto je v dome pánom. Veľkopanské maniere starej dámy, vydieranie dedičstvom, striktné vyžadovanie dodržiavania pravidiel… to je len zlomok toho, s čím musia obyvatelia prepychového domu zápasiť,” hovorí o seriáli televízia.

Čítať viac...
Nahor