Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Viete prví: Markíza zaútočí na tradíciu Joj, chystá vlastný novoročný príhovor! Vieme, s kým

Joj roky vysiela na Nový rok zábavný príhovor k divákom, na začiatku roka 2016 jej zakonkuruje Markíza.

Svoj novoročný príhovor bude mať na začiatku roka 2016 každá veľká televízia. Kým RTVS na Jednotke opäť odvysiela reč prezidenta Slovenskej republiky Andreja Kisku, komerčné stanice pôjdu po zábavnej linke.

Joj založila tradíciu zábavných novoročných príhovorov v roku 2008, odkedy sa pravidelne divákom na Nový rok prihovára jedna z jej postavičiek. Posledné dva roky sa úlohy zhostil Miki Hric z Profesionálov, tradíciu odštartovala Teta Márgit z Mafstory. Príhovor, ktorým bude chcieť pobaviť divákov, chystá Joj aj v prvý deň roka 2016, no nebude už jediná.

Novoročný príhovor totiž prvýkrát chystá aj Markíza. Tá na tradíciu Joj zaútočí silnou zbraňou, keď by sa o príhovor mali postarať postavičky z Kredenca. Jedna z nich si už takúto situáciu vyskúšala, no ešte na obraze televíznej dvojky, keď mal v roku 2013 reč Hesso Jašterák.

Zábavné príhovory komerčných staníc sa napriek nasadeniu večer proti sebe nestretnú. Joj presúva svoju tradíciu bežne vysielanú po hlavnom spravodajstve už pred správy, keď chce príhovor odvysielať o 18:55. Markíza zas skúsi so špeciálnym novoročným Kredencom posilniť nábeh pre hlavný program, keď svoj príhovor uvedie o 20:25.

Čítať viac...
Nahor