Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Viete prví: Markíza kúpila hit od Primy, nasadí ho do prime-time!

Nielen Joj bude vysielať v lete seriál českej Primy.

Až tri večery počas letných prázdnin majú patriť na slovenských staniciach seriálom Primy. Joj ohlásila od svojej českej sestry nasadenie seriálu V.I.P. vraždy, pričom o jednej z titulov českej stanice sa zaujímala aj Markíza.

Slovenský líder nakoniec u Primy aj nakupoval a získal jej aktuálny jarný hit Ohnivý kuře, v ktorom hlavnú úlohu stvárňuje aj tvár Joj Jakub Prachař. Ten bude súčasťou aj nadchádzajúcej série Česko Slovensko má talent, Markíza takto môže pomôcť konkurencii s jej promovaním. Prima Ohnivý kuře vysiela pravidelne dvakrát do týždňa v pondelky a stredy, pričom dosahuje mimoriadne úspešné výkony okolo hranice jedného milióna divákov (15+).

Markíza upravuje letné plány: Dobre vedieť zmizne z obrazovky, do prime-time chystá Zoo!

Markíza chystá český seriál nasadiť rovnako dvakrát do týždňa, pričom tak robí v slotoch, kde pôvodne avizovala Zámenu manželiek. Vysielať ho bude ako jednej zo svojich hlavných letných ťahákov o 20:30 v utorky a štvrtky. Pri jeho štarte 12. júla uvedie líder dve časti za sebou, vo štvrtok o 21:40 nadviaže premiérovou, pravdepodobne českou, Zámenou manželiek.

Joj si so seriálom od Primy značne pomohla minulé leto, kedy nasadila ďalší hit českej stanice Vinári. Nakoniec patril medzi najúspešnejšie programy leta. Tento rok si televízia vybrala V.I.P. vraždy, vysielať ich bude v pondelky o 20:40.

ohnivy kure

Dvojica kamarátov Mike (Jakub Prachař) a Burák (Jan Dolanský) sa po prepustení z väzenia vydávajú do mestečka Janovy Lázně, aby tam prevádzkovali zdedenú krčmu. Na mieste zistia, že strýkov podnik je ruina, v ktorej sa rozhodne nedá variť ani točiť pivo. Naviac ich okamžite privíta nejedna konkurencia… (foto zľava Jakub Prachař, Kristýna Leichtová, Jan Dolanský)

Čítať viac...
Nahor