Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Viete prví: Koleso šťastia sa už vyrába, moderátorom nečakaná hviezda Markízy! (prvé foto)

V projekte sa budú objavovať hneď dve známe tváre. Markíza potvrdila informácie portálu Mediaboom.sk

Pravdepodobný skorý návrat Kolesa šťastia na obrazovky sa už, zdá sa, začína aj potvrdzovať. Po tom, čo vás portál Mediaboom.sk exkluzívne informoval, že s legendárnou hrou chce Markíza podľa informácií z jej zákulisia vyrukovať už počas júla, televízia spustila nábor komparzu pre natáčanie a aktuálne už aj samotnú výrobu relácie.

Poznáme už pritom tváre, ktoré budú spojené s novou generáciou populárnej hry. Žezlo po Jožovi Pročkovi či Petrovi Marcinovi, ktorí súťažou sprevádzali dve dekády dozadu, má prevziať prekvapivo spevák Lukáš Adamec. Markíza dá takto vlastný projekt víťazovi prvej série Tvoja tvár znie povedome, ktorý sa tak stane jej novým moderátorom. Televízia podobne využíva aktuálnu popularitu osobnosti z Tvoja tvár znie povedome aj pri Andrejovi Bičanovi, ktorému je ochotná dať vlastnú šou.

Lukáš Adamec pritom nebude jedinou známou tvárou v Kolese šťastia. Jeho, pravdepodobne, asistentkou sa stane ďalšia speváčka ale aj herečka či modelka Alžbeta Ferencová, známa skôr z obrazovky Joj. Zviditeľnila sa v Paneláku, ale aj ako súčasť speváckej skupiny Forsomeone v Česko Slovensko má talent. Súťažila i v Nákupných maniačkach.

Koleso šťastia má byť, ako sme už informovali, novým ťahákom lídra na 18-tu hodinu. Markíza takto skúsi nový formát, ktorým sa pokúsi zaujať podvečerného diváka a zlepšiť výkonnosť už takmer rok podpriemerného accessu, ktorý jej začal prepadávať od minuloročnej Kukučky. Ak sa podarí Kolesu šťastia uspieť, dá sa očakávať, že s ním bude Markíza pokračovať aj na jeseň. Stanica tak podľa všetkého ráta s tým, že by najbližšiu jeseň s Búrlivým vínom nepokračovala podvečer. V priebehu tejto jari zas definitívne škrtla možnosť jeho nasadenia večer.

Koleso šťastia pre Markízu vyrába spoločnosť Constantin Entertainment, ktorá je na slovenskom trhu nováčikom. Vstúpila naň minulý rok. Okamžite však začala s naším lídrom spoluprácu, túto jar preňho vyrobila dva večerné projekty.

adamec ferencova koleso stastia1

Foto: Markíza

Čítať viac...
Nahor