Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Viete prví: Joj proti Dobré vedieť vyrukuje s novinkou, do vysielania chystá Habovřesky!

Aj Joj si na záver jarnej sezóny nechala v zálohe novinku. Sitkom Dovidenia, stará mama čaká zmena.

Boj medzi televíziami bude pokračovať aj pred koncom sezóny. Markíza len pred týždňom oznámila rýchle nasadenie relácie Dobré vedieť, ktorú začala vyrábať iba minulý mesiac, a Joj jej dnes kontruje.

Televízna dvojka sa rozhodla v oba dni vysielania Dobré vedieť! prekryť šou lídra premiérovou zábavou. Na štvrtky ponecháva zaradenú osvedčenú dvojičku Našich s Inkognitom, ktoré čaká opäť nová konkurencia. Stret s Farmou dokázalo ustáť. Na utorky sa Joj posilní novinkou, ktorú exkluzívne odhalil portál Mediaboom.sk.

Joj totižto nasadzuje pripravenú šou Bučkovcov s Vilom Habom. Využíva pre ňu jeden z nedávno registrovaných názvov, do ktorých zakomponovala hviezdu Moja mama varí lepšie ako tvoja – Habovřesky. Názov značne pripomínajúci komediálnu filmovú sériu Babovřesky môže naznačovať divoký priebeh šou odohrávajúcej sa u Bučkovcov.

Habovřesky však štart Dobré vedieť! nestihnú. Svoju novinku Markíza spúšťa 17. mája, Joj svoj projekt uvedie po prvýkrát o týždeň neskôr 24. mája o 21:45. Po zaradení šou Habovřesky zmení svoje nastavenie sitkom Dovidenia, stará mama. Z utorkov sa presunie na stredy, kde mu bude patriť neskorší čas 22:15.

Čítať viac...
Nahor