Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

VIETE PRVÍ: Joj pripravuje výrobu ďalšieho nového sitkomu! Prekvapia vás prvé mená?

Televízna dvojka chce udržať trend a v každej sezóne priniesť komediálnu tvorbu.

Na Kolibe vzniká ďalší nový sitkom. Joj po tom, čo ohlásila na jeseň komediálnu novinku Andyho Krausa Dvojičky a v brožúre na rok 2015 predstavila zámer vlastného sitkomu internetovej postavičky Evelyn, pripravuje ďalší komediálny projekt.

Nový sitkom bude svojím charakterom rodinný. Ústrednou témou tak budú rodiny, priestor dostanú aj menší herci. Novinka dostala pracovný názov Naši. Podľa zákulisných informácií sa čoskoro spustí jeho výroba.

Poznáme pri tom prvé mená, ktoré sa v pripravovanej novinke objavia, v hlavnej úlohe sa objavia súčasná aj budúca tvár Divokých koní. Joj do seriálu obsadila svojho stabilného herca Mariána Miezgu a Lujzu Garajovú Schramekovú. Miezgovi Joj našla miesto aj po skončení Paneláku, keď sa od jesene stane súčasťou Divokých koní ako režisér, ktorý príde na ranč natáčať rozprávku. Doteraz sa Miezga na Joj objavoval skôr v dramatických rolách. Hral v Keby bolo keby, priestor dostal v úvodnom príbehu série Ako som prežil, zahral si tiež vo Vdove. Teraz televízia staví na jeho komediálny talent, ten využila už v Kukátku, súčasťou bol tiež markizáckej Partičky. Schrameková pôsobí v prvom rade ako komička. V Divokých koňoch hrá od úvodu koniarku a dcéru veterinára Volára.

Napriek tomu, že sa zdá, že sa v Joj s komediálnymi seriálmi roztrhlo vrece, štruktúru nimi nepreplní. Už v prípade tohto roka to spočiatku vyzeralo, že Joj možno vyrukuje až so štvoricou sitkomov, keď sa po realizovanom Kolabse a pripravovaných Dvojičkách hovorilo aj o pokračovaní Profesionálov a na svoju chvíľu čaká sitkom Svet podľa Evelyn. Joj od minulého roka však naznačuje, že si chce budovať pravidelné sitkomové okno, druhý rok za sebou ním je štvrtok okolo 21:45. Projekty si tak televízia môže pripravovať „do zásoby“.

Čítať viac...
Nahor