Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Foto: TV JOJ

Aktuality

Viete prví: Joj plánuje ďalšiu sériu Nového života, s vysielaním chce pokračovať aj budúci rok!

Seriál sa na jarné čísla počas jesene nechytal, televízia sa však má aktuálne pripravovať na nakrúcanie tretej série.

Seriálová novinka Joj zo začiatku tohto roka, ktorou televízia nadviazala na svoju niekdajšiu šnúru denných seriálov, by sa mala dočkať tretej série.

Rodinný seriál Nový život sa uviedol v jarnej sezóne ako úspešná posila Joj prime-time, ktorú stabilne uvádzala trikrát do týždňa. Televízii sa podarilo v slotoch Nového života medziročne vylepšovať svoje výkony, pričom po dlhšom čase priniesla seriál, ktorý jej vedel zabezpečovať potrebné čísla viackrát v týždni.

Seriál, ktorého ambíciou bolo priniesť kvalitnú verziu denných seriálových projektov, sa bez prekvapenia dočkal druhej série pre túto jeseň.

Už od začiatku súčasnej sezóny však razantne v sledovanosti padol a Joj začala dosahovať aj výkony jej prepadákov z minulých sezón ako Reštart či dennej série Vlci. Najmenej sa mu darilo v konkurencii Sestričiek, ktoré mu kradli divákov, po ich skončení si však dokázal aj pripomenúť čísla z jari a v priebehu sezóny o niečo porástol.

Napriek rozpačitej jeseni chce však Joj s Novým životom pokračovať. Televízia podľa našich informácií už pripravuje nakrúcanie tretej série a so seriálom definitívne počíta aj pre rok 2021.

Nový život by sa pritom mal stať pre Joj rovnako, ako v tomto roku, jednou z hlavných súčastí prime-time pre rozbeh budúceho roka.

Po tom, čo Joj v priebehu decembra Nový život pred príchodom vianočných sviatkov uzavrie, má plánovať jeho opätovné rozbehnutie hneď skraja nového roka a seriál by tak mala vrátiť už v prvých januárových týždňoch.

Televízia by tak mohla chcieť využiť aj voľnejšiu konkurenciu, keď viaceré nosné sezónne programy sa budú rozbiehať až v priebehu februára či marca.

Vo štvrtky Joj môže už teraz v ostrej časti sezóny opätovne počítať s konkurenciou Hornej Dolnej, v utorky to televízia nebude mať jednoduché rovnako, ako túto jeseň proti Sestričkám, keď by Markíza mala znovu rozbehnúť dramatickú sériu Červené pásky. Túto jar ju zastavovala hneď po štarte v priebehu marca po prepuknutí koronakrízy. V jarnej sezóne Joj vysielala Nový život aj v stredy, tam by Markíza mala počítať s Chart Show.

Čítať viac...
Nahor