Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Viete prví: Joj o rok s Talentom aj úplne novou veľkolepou šou! Príde i štúdiová zoznamka

Po šou programoch, ktoré plánuje Markíza, odhaľujeme aj tie, s ktorými ráta pre budúci rok Joj.

Do každej sezóny sa snažia rodinné televízie zaradiť ťažiskové šou a už je jasné, že ani budúci rok chýbať nebudú. Šou programy v súčasnosti naberajú na popularite, čo bude chcieť využiť nielen Markíza ale aj televízna dvojka.

Joj by podľa našich informácií mala i v budúcom roku pokračovať v šou Česko Slovensko má talent. Jej upravené spracovanie v tomto ročníku dosahuje úspech, pričom šou drží vysoko nadpriemerné čísla aj mimo víkend. V roku 2016 by sa tak mala dočkať už svojej šiestej série.

Televízia k tomu pre budúci rok pripravuje aj inú veľkú šou. Kým nástup Talentu sa očakáva opäť na jeseň, táto by mohla prísť na jar. Režisérsky by sa jej mal totiž ujať Jeffo Minařík. Nepôjde pritom o licencovaný formát, keď Joj podľa zákulisných informácií vyvíja vo vlastných radoch nový veľkolepý projekt, ktorým chce cieliť na univerzálne publikum.

Šou by mala dosahovať rozmery galaprogramu, ktorý bude bežať pravidelne. Spájať chce v sebe viaceré úspešné prvky zo starších aj súčasných programov ako prvky varieté, talkshow, ale aj skeče či súťažné motívy. V základe by malo ísť o veľký program, prevádzať ním majú dvaja moderátori.

Novinka už má podľa prvých informácií aj svoje meno, keď sa skloňuje názov Horúčka sobotnej noci. Možné je tak nasadenie na soboty a pokračovanie v budovaní okna premiérovej vlastnej zábavy práve v prvý víkendový večer.

Formát má v sebe spájať chce viaceré prvky spoločne s talkshow či varieté, jeho súčasťou majú byť skeče, skrytá kamera, súboje celebrít s moderátormi či prekvapenia pre divákov. Televízia ohlásila moderátorskú dvojicu. Novinku Joj prirovnáva k takým legendárnym formátom ako Televarieté, Možno príde aj kúzelník či Wetten Das Thomasa Gottschalka ale aj ktalkshow Jimmyho Fallona či Ant & Dec’s Saturday Night Takeaway.

Na Joj by sa pritom opäť malo zoznamovať. Tentoraz chce ale televízia siahnuť po úplne novom formáte odohrávajúcom sa v televíznom štúdiu. Joj podľa našich informácií siahla po šou Take Me Out, ktorú má pod licenciou FremantleMedia. V nej si tridsiatka žien vyberá partnera na rande, na ktoré sa televízia pôjde aj pozrieť. Súťažiace budú mať k dispozícii len jeden krátky pohľad na to, aby sa rozhodli, či budú prihlásení chlapi v šou pokračovať ďalej. Čím dlhšie muž v súťaži vydrží, tým viac sa o ňom ženy postupne dozvedia. Potom sa však karty vymenia a muž, ktorý ostane ako posledný, si bude musieť vybrať svoju vyvolenú partnerku spomedzi žien, ktoré oňho prejavili záujem.

Joj chce okrem toho aj naďalej pokračovať v šou V siedmom nebi, nových častí by sa malo dočkať aj Inkognito či reality formát Sladký život.

Portál Mediaboom.sk už skôr exkluzívne odhalil, že Markíza pre najbližšiu jar ráta s kuchárskou šou MasterChef. Na jeseň 2012 sa stala jej ťažiskovým formátom. Zároveň by sa už mohol realizácie dočkať veľký spevácky celebrity formát Your Face Sounds Familiar. Okrem toho televízia pripravuje novú svadobnú šou, šušká sa aj o novom súťažnom formáte. Pokračovať bude Chart Show, rovnako tak s ďalšími časťami prídu reality formáty Zámena manželiek a Svokra. Televízia má k tomu možnosť pustiť sa do tretej série Hlasu Česko Slovenska.

Čítať viac...
Nahor