Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Viete prví: Hričová pripravuje v Joj ďalší nový seriál! S nakrúcaním sa začína, známe prvé meno (aktualizované)

Joj pripravuje seriálovú novinku, ktorú dosiaľ nepredstavila.

Tím okolo kreatívnej producentky Danice Hričovej pripravuje pre prestupe do Joj ďalší nový seriálový projekt. K Divokým koňom, Zoo, Hoteli a Pravej tvári pribudne nový rodinný seriál, ktorý sa už začína pripravovať.

Realizáciu seriálu potvrdil pre Nový čas prvý známy herec novinky, ktorým bude František Kovár. Zaujímavosťou je, že si zahrá preňho raritnú negatívnu postavu, rovnako ako v seriáli Chlapi neplačú, na ktorom pracoval tím okolo Hričovej.

Aktualizované: Nový seriál mal podľa našich informácií niesť pracovný názov Vlk, aktuálne nesie názov Vlci, čo potvrdil aj František Kovár. Joj dosiaľ k seriálu žiadne informácie nezverejnila, nepredstavila ho ani v tohtoročných plánoch pre klientov.

Rodinnú novinku Vlk začína Joj nakrúcať tento mesiac, podľa všetkého si ju vyrobí do zálohy. Dodnes neuviedla dva avizované seriály Pravá tvár a Hotel, ktoré by sa mali na obrazovke objaviť v tomto roku. Na oboch pracuje Hričová.

Z ďalších seriálov Joj pripravuje pokračovanie Za sklom, komediálnu westernovú novinku Štyria statoční či tretiu sériu Našich. Nakrúti taktiež pokračovanie Prázdnin, stopku zas naopak dostal seriál s pracovným názvom Delukse, ktorý Joj predstavovala v brožúre pre klientov.

 

Čítať viac...

Viac v Aktuality

Nahor