Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Telenovely

Viete prví: Dátum štartu aj ďalšie detaily o tureckej novinke Sila ženy! Kedy je v pláne finále Šťastie mojich detí?

Doma sa pripravuje na nástup ďalšej novej telenovely z Turecka.

Ženská stanica Markízy pokračuje vo vysielaní nových tureckých seriálov a ďalšiu novinku si prichystala už na budúci mesiac. Vtedy do finále dôjde kratší turecký seriál Šťastie mojich detí, ktorý aktuálne Doma vysiela v dvoch častiach za sebou.

Šťastie mojich detí vyvrcholí tak, ako mnohé iné turecké série Doma rovno tromi časťami za sebou, a to v polovici budúceho mesiaca, vo štvrtok 14. marca. Finálový maratón tak potrvá od 20:30 až do 23:35. Rovno s tromi epizódami pôjde seriál výnimočne aj deň predtým v stredu, aby stihla Doma uzavrieť seriál vo štvrtok.

Novinka Sila ženy: Všetky detaily o novom tureckom seriáli

Na ďalší týždeň už má totiž naplánovaný štart novinky Sila ženy, v origináli Kadin. Nová turecká telenovela odštartuje v pondelok 18. marca. Ako sme už informovali, Kadin aktuálne beží v Turecku s druhou sériou, ktorá by mala vyvrcholiť v domácej krajine približne v máji.

Doma bude opäť uvádzať od pondelka do štvrtka dve časti po sebe. Originálny jeden diel telenovely Kadin však trvá vyše 2 hodiny a tak každý deň ponúkne originálne jednu epizódu. Len do konca mája by tak mala Doma odvysielať originálnych 40 epizód, aktuálne v Turecku pritom bolo odvysielaných vyše 50 epizód. Doma tak bude môcť plynule odvysielať prvú aj druhú sériu seriálu.

Viac o podobných sériách nájdete na stránke Svet telenoviel

Čítať viac...
Nahor