Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Viete prví: Čakanie na Búrlivé víno je skončené, poznáme detaily jeho návratu!

Najdlhšie vysielaný seriál Markízy sa čoskoro vráti.

Jedna z najväčších záhad tejto jesene sa točila okolo Búrlivého vína a jeho budúcnosti. Napriek tomu, že ho televízia na súčasnú sezónu ohlásila, do štruktúry sa v tradičnom čase na konci leta nevrátilo. Známe neboli ani plány Markízy s jeho nasadením, keď minulú jar neuspelo ako o 20:30, tak o 21:40 a slabé bolo aj podvečer, kde rástlo až na konci série.

Iba prednedávnom generálny riaditeľ Markízy Matthias Settele pre Nový čas potvrdil, že Búrlivé víno bude pokračovať o 18-tej. Vráti sa pritom už čoskoro, keď ho Markíza podľa zákulisných informácií už prvý raz vytiahla do jesennej štruktúry. Búrlivé víno sa podľa našich informácií objaví na obraze ešte v septembri, keď by nová ôsma séria mala odštartovať v pondelok 26. septembra. Patriť by jej skutočne mal access, v ktorom sa na jar seriál lúčil.

K téme: Koleso šťastia čoskoro skončí: Takáto má byť jeho budúcnosť!

V programe tak končí Koleso šťastia, zatiaľ sa zdá, že len dočasne. Návrat niekdajšej legendárnej relácie Markíze nevyšiel, udržala síce v lete post lídra, ktorý po Joj prevzali v accesse predošlé Susedské prípady, neraz však padala aj do hlbších podpriemerov. Od nástupu jesene je podpriemerná na úrovni vlaňajšej Kukučky.

Čítať viac...
Nahor