Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Aktuality

Bičan už môže pre Markízu natáčať jeho novú šou! Toto je možný názov, o čom bude?

Moderátor hovoril otvorene o plánoch s lídrom, spoločný projekt už mohli nájsť.

Andrej Bičan účasťou v prvej sérii Tvoja tvár znie povedome výrazne navýšil svoju cenu na trhu, pričom jeho popularitu sa rozhodla Markíza využiť. Okrem angažovania moderátora aj do druhého ročníka celebritnej speváckej šou s ním začala rokovania o vlastnom projekte, ktorý by mohol onedlho uzrieť svetlo sveta.

Bičan sa len prednedávnom nechal počuť, že by chcel pravidelný večerný formát, ideálne vlastný, ktorý by nepodliehal licencii. Je však možné, že sa s Markízou predsa len dohodol na licencovanom projekte.

Moderátor sa mal taktiež zúčastniť nakrúcania Markízy v Prahe, o ktorom sme vás exkluzívne informovali v pondelok. Šlo o výrobu dosiaľ nekomunikovanej celebritnej súťažnej novinky s originálnym názvom Hollywood Game Night. Všetky informácie nájdete v tomto článku. Bičan sa však podľa nepotvrdených informácií nemal šou zúčastniť len jednorázovo ako hosť, môže sa tak zhostiť moderovania novinky.

Exkluzívne: Markíza bude mať ďalší súťažný ťahák s celebritami, objaviť sa môže už na jeseň!

Pre všetkých, ktorí si priali vedieť, aké sú ich obľúbené tváre, keď „vypadnú zo svojich úloh“ a ocitnú sa medzi skupinou priateľov. Svoje sily si zmerajú vždy dva tímy zložené z troch celebrít doplnené jedným súťažiacim spomedzi obyčajných smrteľníkov. Ich úlohou bude svojho tímového spoluhráča priblížiť k finančnej výhre. Publikum sa môže tešiť na uvoľnenú atmosféru plnú zábavy, improvizácie a pohody, obľúbených známych tvárí a netradičných úloh.
anotácia TV Nova k šou s originálnym názvom Hollywood Game Night

V súvislosti s novou šou sa už pritom črtá aj jej možný názov. Markíza si na Úrade priemyselného vlastníctva nechala tento mesiac zaregistrovať značku Hviezdna párty, ktorá by vystihovala nový formát. Skupina celebrít si totiž pravidelne v neformálnom až domácom prostredí zmeria sily v plnení jednoduchých úloh a hraní hier, ktorá sa neraz objavujú aj na domácich akciách či žúroch.

Logo registrované Markízou k značke Hviezda párty
hviezdna párty

Markíza novú celebritnú súťaž vyrába v štúdiu svojej sestry Novy. Tá už otvorene formát ohlásila, vysielať ho chce dvakrát do týždňa v pondelky a štvrtky o 21:35. Režisérom slovenskej verzie sa má stať Pepe Majeský. Na nakrúcaní sa už mali zúčastniť osobnosti Barbora Švidraňová, Lukáš Adamec, Zuzana Šebová, Viktor Vincze, Zuzana Vačková, Miňo Kereš či Lenka Vavrinčiková. Šou by sa mohla objaviť vo vysielaní už túto jeseň.

Foto: Markíza, ÚPV

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Čítať viac...
Nahor