Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Vieme prví: Naši po prvých častiach Joj presvedčili, dočkajú sa pokračovania! V akej sezóne?

Komediálny seriál je aktuálne jedným z najsledovanejších programov na Slovensku.

Naši sa na prvý pohľad ako menší projekt dokázali v prvých týždňoch stať jedným z pilierov Joj. Po štarte sa zastabilizovali na silných nadpriemeroch a sú jedným z najsledovanejších programov na Slovensku.

Joj sa podľa našich informácií rozhodla hneď po úspechu úvodných častí v seriáli pokračovať. Zelenú tak už teraz mala dať druhej sérii, ktorú rovno začína pripravovať. Aj ďalšie časti budú vychádzať z kanadského originálu Les Parent, do deja by mali pribudnúť nové postavy a oživiť tak dianie v seriáli.

Pri súčasnom nasadzovaní sa pripravené epizódy seriálu minú Joj v máji. K dispozícii má celkovo 20 častí, aktuálne ide do vysielania ôsma. Nové epizódy televízia podľa našich informácií pripravuje ako posilu do jesennej sezóny. V prípade udržania nadpriemerov seriálu sa tak dá už teraz očakávať ich vysielanie na jeseň.

Naši štartovali po intenzívnej kampani, ktorá prebiehala aj cez vianočné sviatky. S prvými dvoma časťami dosiahli mimoriadny úspech, keď sa vyšvihli až na 14 ratingov. I s ďalšími časťami však udržali Joj vysoko, keď sa pravidelne hýbali okolo 10 ratingov, posledne šli cez 9 %.

Čítať viac...
Nahor