Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

VIEME PRVÍ: Markíza prekvapuje, mení svoj prime-time! Doktori zamiešajú karty!

Markíza už čoskoro nasadí svoju seriálovú novinku Doktori, vieme všetky podrobnosti. Aktualizované.

Tajomstvo okolo očakávanej seriálovej novinky Markízy, Doktori, je odhalené. Televízia už vypustila do vysielania teasingovú kampaň, ktorou začína pripravovať divákov na nový seriál. Do vysielania ho nasadí už čoskoro, pričom pripravuje prekvapenie.

Markíza sa totiž podľa zákulisných informácií chystá predsa len zasiahnuť do svojho fungujúceho prime-time počas pracovných dní. Kým pôvodne bol horúcim kandidátom víkendový večerný slot, dnes je jasné, že televízia pre nástup Doktorov uprace v programe.

VIDEO: Pozrite si prvý spot na seriál Doktori

Doktorom bude totiž podľa našich informácií patriť piatkový prime-time, v ktorom aktuálne vysiela Markíza duel na Farme. Ten sa tak presunie na svoje z predchádzajúcich sérií obvyklé miesto – sobotu o 20:30, diváci si tak budú musieť opäť na súboj týždňa deň počkať. Zo soboty pre túto zmenu miznú filmy, tie najlepšie si Markíza stále ponecháva na nedeľný večer proti relácii V siedmom nebi.

Doktori by mali obsadiť praktický celý piatkový večer až do 22:00. Ich dĺžka tak nebude štandardná ako pri Búrlivom víne či Chlapi neplačú, v stopáži sa pohybujú okolo 70 minút. Ako sme už skôr spomenuli, televízia má pripravených 10 častí.

Po prvý raz by sa nový seriál Markízy mal na obrazovke objaviť v druhej polovici októbra. Štart je naplánovaný na 42. týždeň, piatok 17. októbra o 20:30. Televízii tak Doktori vydržia presne do Vianoc – do piatku 19. decembra.

Aktualizované: Televízia už informácie potvrdila aj vo svojich najnovších programových plánoch.

O seriáli Doktori
Seriál sa odohráva v prostredí kardiocentra. V hlavných úlohách sa predstavia Jan Révai či Alexander Bárta s Judit Bárdos, ktorí stvárnia ústredný pár – kardiochirurga Tomáša a kardiologičku Kláru. Ako študenti boli milencami, dnes sa stali kolegami a každý sa na prácu pozerá z iného uhla. Spája ich len napätie a vzájomná nevraživosť. Seriál ponúkne každý týždeň uzavretú epizódu, natáčanie neprebiehalo v štúdiových interiéroch, ale v reálnych nemocničných priestoroch.

Čítať viac...
Nahor