Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Vieme prví: Joj vyrukuje s ďalšou novinkou, poznáme dátum štartu Svet podľa Evelyn!

V priebehu krátkeho času zaradí Joj do programu tretiu zábavnú novinku.

Počet zábavných projektov Joj sa od októbra rozšíri. Televízna dvojka po Dvojičkách a špeciáloch Moja mama varí lepšie ako tvoja nasadí aj avizovanú novinku s internetovou postavičkou Evelyn.

Seriál s názvom Svet podľa Evelyn podľa našich informácií odštartuje o tri týždne. Joj mu plánuje vyčleniť lukratívny, no zároveň náročný čas, keď práve ním doplní stredajšie večery po Česko Slovensko má talent. Po prvý raz by sa Svet podľa Evelyn mal uviesť v stredu 14. októbra o 22:10.

Joj tak urobí s novinkou rovnaký krok ako pri Dvojičkách. I tie úspešne odštartovala po Talente, urobila tak však v sobotu, kedy Markíza konkurovala filmom. Na druhý raz už Dvojičky po talentovej šou tak vysoko nesiahali, keď proti nim stredajšieho večera bežala reprízová Horná Dolná. Tá ostatnú stredu dokázala, že v prípade stretov zábavných programov má lepšie vyhliadky aj v repríze.

Seriál Svet podľa Evelyn bude so sebou niesť prvky improvizácie. Vzniká v autorskom tíme Kristíny Cibulkovej, režisérom je Lukáš Kodoň. V seriáli sa majú postupne objavovať viaceré známe osobnosti.

O seriáli Svet podľa Evelyn
V Bratislave sa do života Evelyn pripletú ľudia, pracujúci v pasáži pod bytom, v ktorom býva. Alica – kaderníčka, ktorá nedokáže povedať ani vetu bez zdrobneniny, Barča – predavačka vo svadobnom salóne, neveriaca na lásku a Steve – čašník z kaviarne s veľkými ambíciami, ktorý raz žil v Londýne, takže teraz už všetko vie, lebo všetko zažil. Aj napriek novým priateľom zostáva jej jedinou spriaznenou dušou Erika, ktorej Evelyn každý deň volá do Kubína a referuje jej všetko, čo sa zase stihlo udiať. Evelyn Erike pravidelne reportuje tiež o tom, čo práve robí jej sused – slávny herec Jozef Vajda. Diváci zároveň budú môcť Evelyn „čítať myšlienky“ vďaka tomu, že budú počuť jej vnútorný hlas, nie vždy korešpondujúci s tým, čo hovorí nahlas. Vďaka podvedomým monológom Evelyn niekedy prezradí aj to, čo by najradšej uchovala v tajnosti do konca života.

Čítať viac...
Nahor