Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Známe sú nové mená veľkých postáv exotického seriálu Joj: Vieme, ktorý herec pôjde natáčať do Afriky!

Odkrývajú sa nové podrobnosti o pripravovanom seriáli Joj z prostredia ZOO.

V piatok sme vás na portáli Mediaboom.sk ako prví informovali o veľkom pláne Joj s jej pripravovaným exotickým seriálom z prostredia ZOO, ktorý sa rozhodla natáčať aj v ďalekej Afrike. Malý štáb a hercov tam zoberie už čoskoro, pričom sa nám podarilo zistiť, ktorý herec zažije africké dobrodružstvo.

Joj už potvrdila, že do Afriky vycestuje hlavná hviezda nového seriálu, Ján Koleník. Pre toho to bude splnenie sna. „Z detstva si najviac pamätám knihy Pestrá príroda a Svet živočíšnej ríše. Ako malý som bol veľký prírodovedec, na gymnáziu som robil olympiády z biológie. Aj dnes mám doma v telke pustený iba National Geographic a africké safari je môj dospelácky sen už veľa rokov,“ priznal sa v nedávnom vyjadrení pre Eurotelevíziu. Do Kene sa veľmi teším aj mám rešpekt. Bude to dobrodružstvo a hlavný dôvod, prečo som na projekt kývol,“ povedal aktuálne pre Nový čas herec.

Čítajte viac: Pozrite sa, kam pocestuje Koleník so štábom!

Pre Koleníka to nebude prvý veľký seriálový výjazd v rámci seriálovej produkcie Joj. V roku 2013 spoločne s hercami Annou Sakmárovou a Dušanom Vitázkom vycestovali v rámci deja Paneláku do Turecka, kde pobudli štyri dni.

Známe sú už aj ďalšie dve mená, ktoré budú stvárňovať veľké úlohy v novinke z prostredia ZOO. Obe sú spojené aj so spomínaným Panelákom, keď sa Danica Haláková spoločne s jej kreatívnym tímom rozhodli angažovať aktuálne tváre televíznej dvojky Marka Igondu a Jozefa Vajdu. Igonda sa dokonca objavuje v oboch aktuálnych denných seriáloch Joj, okrem Paneláku aj v Divokých koňoch.

Čítať viac...
Nahor