Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

VIDEÁ. Vulgárny Ego sa dostal aj do parlamentu, nakoniec ho stopli

Aktualizácia: Predseda OĽaNO, Igor Matovič, pustil vulgárny výstup rapera Ega aj v rokovacej sále počas schôdze, v ktorej sa snaží opozícia odvolať premiéra Roberta Fica. Video plné vyhrážok a invektív musel nakoniec Matovič pri druhom prehrávaní ukončiť, keď ho k tomu vyzvala podpredsedníčka parlamentu, Jana Laššáková.

————

Pôvodný článok: Ego vo vulgárnom odkaze nákup CT-čka obhajuje, minister však zvažuje trestné oznámenie

Známy raper, ktorý donedávna figuroval v dozornej rade piešťanskej nemocnice, zareagoval na nedávne udalosti. Fanúšikov si videom plným vulgarizmov asi nezíska.

Jeden odkaz Slovákom a jeden špeciálne pre konkrétneho človeka. Raper Ego, alias Michal Straka, ktorého meno sa v súčasnosti spomína najmä pre spoluzodpovednosť za nákup údajne predraženého CT prístroja piešťanskou nemocnicou, sebavedomo obhájil svoje počínanie v dozornej rade, keď za nákupom prístroja za 1,6 milióna stojí.

„Takže ja sa len na rýchlo vyjadrím k situácii z posledných dní, ktorá dopadla presne tak, ako mala a chcela dopadnúť a to tak, že v Piešťanoch je skvelé CT-čko, úplne vynikajúce, nemá zmysel ho porovnávať s nejakým CT-čkom z roku 2007, zastaraným. V Piešťanoch  je kvalitný stroj a nastali tam aj funkčné zmeny, ktoré asi vyhovujú každému,“ povedal.

Zároveň odkázal všetkým, ktorí ho obviňujú z nabalenia sa na predraženom nákupe, že všetku práce pre nemocnicu robil zadarmo a zodpovedne.Moja funkcia sa týmto naplnila, robil som to celý čas zadarmo, nemal som z toho ani cent a v živote som sa na ničom nenabalil, okrem rapu,“ dodal.

Ego nákup CT-čka obhajuje v čase, kedy nový minister zdravotníctva, Viliam Čislák, viní z pochybenia práve správnu radu, ktorej členom bol aj Ego. Zároveň nevylučuje podanie trestného oznámenia na bývalých členov rady, čo by sa dotklo aj samotného rapera.

Vo videu ďalej pokračuje s drsným odkazom pre konkrétneho človeka a napriek tomu, že celý svoj odkaz zakončuje slovom mier, jeho predošlá slová tomu nenasvedčujú: „A chcem pozdraviť tú zákernú rasistickú k***u, Ľuba A. A tie tvoje dve malé k***y, keď budú veľké, nech vedia, že ich tatko je obyčajný zákerný rasistický potkan. Bodaj by si skapal do rána…“

Celé video nájdete TU.,

Čítať viac...
Nahor