Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Vianočná Horná Dolná Markíze poskočila, silné aj Inkognito! Kredenc odsunutý do noci stúpol

Markíza si pomohla zdvojením Hornej Dolnej, Joj zároveň dosiahla zatiaľ najsilnejší výkon s reprízovým Inkognitom.

Po ďalšom minulotýždňovom prepade Kredenca siahla Markíza po programovej zmene, ktorou premiérovú skeč šou pre jej neúspech odsunula do noci. Prázdne miesto opäť suplovala Hornou Dolnou, ktorou si zvýšila výkon. Televízii porástla už prvá časť, keď ponúkla silne promovanú vianočnú epizódu. Atakovala ňou deväť ratingov s podielom pod 26 %. Nasledujúca repríza sa tesne dostala nad 22 %. Inkognito však napriek nárastu Markízy nekleslo, práve naopak. S premiérou preliezlo sedem ratingov pri podieli vyššom ako 21 %, s nasledujúcou reprízou k tomu poskočil pod 23 %. Dorovnal pritom rating reprízovej Hornej Dolnej. Kredenc začínajúci už o 23:00 narástol na podiel 22,5 %, ratingovo však zaznamenal pre neskorší čas ďalší pád.

Na menších Profesionáli šli pod 7 %, nasledujúci film Air Force Two: V rukách rebelov uhral vyše 4 %. Doma už v tom čase prebrala vedenie medzi malými stanicami, Vymenené životy totiž získali podiely 7 a pod 8 %. Vyššie bolo aj Dajto s filmom Nico – Viac než zákon a podielom tesne nad 6 %. Wau sa vydaril večer s klasickými kriminálkami CSI, uhrali totiž podiely 4 a pod 4 %.

Podvečer sa po čase späť do čela dostala Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá o málo prekročila 19 %, Búrlivé víno kleslo pod 16 %. Televízne noviny sa dostali pod 24 %, Noviny sa stali najsledovanejším hlavným spravodajstvom, v podieli tesne prekročili 26 %.

Čítať viac...
Nahor