Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Vianoce na Joj: Opäť pôjde bez reklamy, chystá vianočný špeciál Našich aj V siedmom nebi!

Joj tieto Vianoce staví aj na pôvodné programy, chystá niekoľko filmových premiér.

Po prvých vianočných plánoch Markízy sa začínajú črtať aj tie na Joj. Televízna dvojka ostane v mnohom verná minulým rokom, no pripravuje aj niekoľko noviniek.

Aj tento rok Joj pripravuje Vianoce bez reklamy, vďaka ktorým pravidelne neprerušuje program v priebehu Štedrého dňa reklamou. V tento deň televízia alternuje Markízu a RTVS a ich klasickú sviatočnú ponuku animákmi, vytiahnuť by mala napríklad aj Na vlásku, ktoré jej minulý rok zabodovalo pred Vianocami aj na Štedrý deň. V priebehu vianočných sviatkov ráta aj s animovanými filmami Ľadové kráľovstvo, ktoré malo premiéru počas tohtoročnej Veľkej noci, Snehová kráľovná, Doba ľadová 1 a 2, Divočina či Niko 2. Z klasík tradične nebude chýbať Sám doma, Joj otočí všetkých päť dielov spoločne s prvými dvoma najklasickejšími.

Čítajte aj: Markíza na Vianoce s premiérami aj klasikami, vytiahne ich ešte pred sviatkami

Televízia pripravuje dve prekvapenia v rámci pôvodných programov, keď pripravila vianočný špeciál komediálneho seriálu Naši a rovnako tak vianočné vydanie relácie V siedmom nebi. Joj reláciu vráti na obrazovky od decembra, pričom špeciálne vydanie by mala nasadiť priamo počas vianočných sviatkov, pravdepodobne v nedeľu 25. decembra. Viac v tomto článku. Markíza v minulosti, priamo na Štedrý deň, vysielala obdobný program Modré z neba, posledne tak urobila v roku 2012. Vždy vysoko uspela.

Z filmových premiér budú najvýraznejšími snímky Hachiko: Psí príbeh či Chaos na Vianoce. V období sviatkov sa objaví aj premiéra Captain Sabertooth and the Treasure of Lama Rama, 22 Jump Street. O týchto premiérach sme vás už informovali. Mimo toho ráta s ďalšími premiérami v dennom programe. Patrí medzi ne Christmas Dragon či severský film Valley of Knights.

Na sviatočný program by mala Joj začať prechádzať v priebehu vianočného 51. týždňa. Rátať v ňom má ešte s Inkognitom aj špeciálom Uhádni môj vek.

Čítať viac...
Nahor