Televízia
Dvakrát meraj a raz vysielaj: RTVS v správach zaviedla divákov s počtom nakazených Slovákov, číslo prestrelila
/ 1 min. čítania
Verejnoprávna televízia, od ktorej sa očakávajú najpresnejšie informácie, si vo svojom spravodajstve nedala pozor. Do poludňajšieho vysielania si tvorcovia správ poriadne neskontrolovali údaje, ktoré sa chystajú sprostredkovať divákom a v počte infikovaných ich zaviedli.
RTVS vo štvrtok v Správach o 12 správne informovala, že za včera pribudlo pozitívne testovaných na ochorenie koronavírusom na Slovensku 10 ľudí, no v celkových číslach nafúkla počet infikovaných až o 50.

