Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Veľký úspech pre Joj: Podvečerná Moja mama varí lepšie ako tvoja predbehla aj Búrlivé víno!

Kuchárska šou si vďaka voľnejšej konkurencii vytvorila silnú základňu, epizódy s neporaziteľnými Habovcami jej pravidelne prinášajú rekordy.

Joj v čase po 18-tej dosahuje čísla, aké jej posledne vynášala Súdna sieň v jej silnejšom období. Relácia Moja mama varí lepšie ako tvoja sa aktuálne stáva najväčším prekvapením sezóny, keď aj s prispením veľkého nezdaru Markízy v accesse uhráva čoraz lepšie výkony.

Vo štvrtok 22. 10. 2015 pritom šou dosiahla nový rekord, keď ju sledovalo až 7,1 % divákov a podiel sa vyšplhal na vysokých 29,1 %. Kuchárska relácia, ktorá rastie vďaka ďalšej neporaziteľnej rodine v šou – Habovcom, si k tomu okrem nového rekordu pripísala aj ďalší úspech, keď sa stala vôbec najsledovanejším nespravodajským programom celého dňa. Predbehla tak aj večerné Búrlivé víno, ktoré malo zaostať o desatinu ratingu a podielovo uhrať ďalší hlbší podpriemer s výkonom len nad 20 %.

V tomto čase však neuspel ani druhý rodinný seriál Divoké kone. Tie tentoraz nepotvrdili lepšiu výkonnosť vo štvrtok, obe časti sa totiž prepadli rovnako hlbšie pod priemer stanice, keď dosiahli podiely len medzi 15 – 15,5 %. Mimoriadna udalosť na Farme aj príchod nových hráčov jemne podvihol výkonnosť reality šou, keď sa dostala nad 27 %, ratingovo však uhrala len klasiku nad 6 %.

Medzi menšími bolo vysoko Dajto s filmom Červená horúčava a podielom tesne nad 8 %, Mentalista na Doma dosiahol 7,5 %, Dila s prvou časťou podliezla 6 %. Plus so snímkou Ja, zloduch atakovala 6 %. Do sledovanosti prehovorila aj Dvojka s Európskou ligou a podielmi v komerčnej cieľovke okolo 7 a 6 %. Wau sa s Vtierkou Castle a CSI Las Vegas hýbala pod a nad 3 %.

Opäť o čosi viac podielovo klesli Markíze Rodinné prípady, ktoré spadli už aj pod 15 %. Stále tak platí, že náhrada za Kukučku dosahuje ešte horšie výkony ako odsunutý seriál. Aj preto sa ešte viac prepadávajú Televízne noviny, ktoré vo štvrtok padli pod 27 %, ratingovo boli značne vyššie Noviny, ktoré sa stali najsledovanejším programom dňa, v podieli získali pod 29 %.

Čítať viac...
Nahor