Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Veľký úspech jojkárskeho ČSMT: Finalistov piatej série zavolali súťažiť do amerického Talentu!

Napriek sklamaniu z víťazky či slabému umiestneniu na OTOvi má česko-slovenský Talent za sebou jeden z najsilnejších ročníkov, a to aj v rámci obsadenia. Úspech môže sláviť aj v zahraničí.

Slovenský talent zaujal aj svet. Finalisti piatej série Česko Slovensko má talent sa totiž môžu dostať aj na pódium jednej z najväčších verzií formátu Got Talent na svete.

Priamo do amerického Talentu by mali vyraziť účastníci finálovej zostavy ČSMT 5, skupina Mirror Family. Tá vystúpuje po celom svete, no u nás sa preslávila až vďaka talentovej šou minulý rok. Porotu v divadle zaujali laserovou zrkadlovou šou, za aktorú dostala aj zlatý buzzer a teda priamy postup do veľkého finále.

Podľa slov režiséra Jeffa Minaříka ich vystúpenie ohúrilo producentov America´s Got Talent a už teraz je dohodnuté ich vycestovanie do tejto šou. Udeje sa tak na základe samotnej súčasti formátu, ktorým je aj skauting talentov, čoho výsledkom sú mnohé zahraničné čísla i v našej verzii.

„Mirror Family budú cestovať do Ameriky a budú súčasťou skautingového kastingu. Skauting je súčasťou Talentu, keď sa talenty vyhľadávajú a posúvajú si produkcie po svete zaujímavé čísla. A naši Mirror Family vystúpia priamo v Amerike,“ povedal Minařík v relácii Topstar.

Stanica NBC aktuálne pripravuje už jedenástu sériu America´s Got Talent, vysielať by ju mala začať v máji. Verejné kastingy, tzv. auditions, u nás divadlá, sa začali už natáčať od začiatku marca. V prípade úspechu sa Mirror Family stretne aj so Simonom Cowellom, ktorý zasadne do poroty 11. amerického Talentu, ďalšími porotcami sú Mel B, Heidi Klum, and Howie Mandel.

Čítať viac...
Nahor