Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Veľký trapas v živom vysielaní Barrandova: „Povedal som k***t!“

Audiotextové súťaže sa vedia postarať o poriadne televízne perly.

Roky fungujúce pochybné audiotextové hry už v poslednom období vzbudzujú vášne skôr pre svoje trapasy. O jeden sa postaralo podobné nočné vysielanie na českej televízii Barrandov, v ktorom dostal súťažiaci moderátora do trápnej situácie.

Úlohou hráčov bolo nájsť akékoľvek slovo na päť písmen, ktoré sa začína na písmeno „k“. Jeden zo súťažiacich využil príležitosť a do hry prispel nadávkou „k***t“. Moderátor, aj keď dobre rozumel, aké slovo súťažiaci povedal, skúšal situáciu zachrániť a ako súťažné slovo zobral za svoje „kokos“, no hráč, ktorého nepochopiteľne (pokiaľ celá situácia nevznikla naschvál) nechala réžia na linke, sa dožadoval svojho slova. „Nie, nehovoril som kokos, povedal som k***t!“ Moderátor nakoniec privolil a nadávku ešte zopakoval. Chcel ju nakoniec odhodlane napísať aj do tabuľky, stopla ho však réžia.

Minulý rok sa trapas s nadávkou v živom vysielaní objavil v audiotextovom pásme televízie Slovak Sport. Tam ho však na svedomí nemal súťažiaci, ale rovno samotná moderátorka. Tá sa do seba zapozerala na obrazovke, no výsledok sa jej nepozdával a bez servítky zahlásila: „Jak tehotná, do p***!” Video nájdete v tomto článku.

Čítať viac...
Nahor