Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Veľký ťahák Markízy Milenky sklamaním, seriál s druhou časťou vlažný! Prázdniny však šokované, výrazne padli

Milenky ako seriálová zbraň po štarte padli, nestačili ani na aktuálny priemer Markízy. Ešte väčší pád však zažili Prázdniny, ktoré po minulotýždňovom výstrele padli na najhorší výkon od štartu.

Tento piatok radosť televíziám neurobil. Dramatická seriálová novinka Markízy Milenky klesla po štarte na vlažné čísla, keď mala stratil vyše jeden a pol ratingu výkonom 7,5 % a podielom 20,4 %. Takmer o raz toľko však klesli Prázdniny, ktoré po minulotýždňových 11 ratingov spadli len na výkon 8,3 % a podielovo atakovali 23 %. Pre seriál ide o najslabší výkon od štartu prvej série, ešte v stredu boli nad desiatimi ratingami. Milujem Slovensko potvrdilo aktuálne vlažné čísla, šlo len nad 4 ratingy s podielom pod 12 %. Veľký balík v druhom pásme na Joj malo sledovať 4,5 % divákov s podielom 16,5 %. Markíza s filmom Znásilnená prekročila 4 ratingy pri podieli 17 %.

Dajto večer vyskočilo s filmom Kniha prežitia a podielom okolo 8 %, Tajný život Waltera Mittyho na Plus podliezol 4 %. Ešte nižšie bola Doma s filmom Ten pravý pre moju ženu s podielom 2,5 %, kriminálky na Wau sa hýbali od 5, cez 3 až na takmer 4 %.

Oteckovia podvečer podliezli 10 ratingov s podielom takmer 31,5 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja už klesla pod 17 %. Televízne noviny sa stali najsledovanejším programom dňa, podielovo šli nad 31 %, celkovo si ich malo pozrieť vyše 585-tisíc divákov. Noviny podielovo v komerčnej cieľovke prekročili len 21 %, celkovo ich malo vidieť cez 560-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor