Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Veľký štart pre Bičana skončil rozpačito: Hviezdna párty po silnej kampani vlažná!

Markíza pri štarte novej Bičanovej šou stavila na identickú taktiku ako v prípade Dobre vedieť, šou dosiahli s úvodnou časťou prakticky rovnaké výkony.

Vytúžená šou pre Andreja Bičana odštartovala. Hviezdnu párty vyskúšala Markíza uviesť rovnako ako na jar Dobre vedieť! – pred koncom sezóny a priniesť tak nový produkt v čase, kedy už zvyknú štruktúry televízií skôr dobiehať. Šou pritom dosiahli podobné výkony, ktoré skončili sklamaním. Kým Dobre vedieť na jar v utorok po 21:40 štartovalo na ratingu 5,7 % a podieli 22,6 %, Hviezdna párty sa uviedla ratingom 5,9 % a podielom 21,1 %. Bičanova šou však mala značne lepšiu východiskovú pozíciu, nábeh jej robilo práve Dobre vedieť! ratingom pod osem percent a podielom 21,5 %. Šou s Jurajom Kemkom a Robom Jakabom na jar štartovala po Svokre, ktorá vtedy prekročila len šesť ratingov. V ďalších týždňoch Dobre vedieť! začalo rásť, až šou Markíza presunula na 20:30.

Nástup novej šou Markízy neovplyvnil Joj, tá potvrdila nárast Našich, ktorí prekročili 18 %, Inkognito podliezlo 20 %. Na menších vyskočili Profesionáli s podielom až cez 8 %, Vymenené životy sa dostali pod 7 a 9 %. Terminátor 3: Vzbura strojov na Dajto šiel pod 7 %, uspeli aj kriminálky CSI na Wau s podielmi tesne nad 4 %. Plus s filmom Rok vtákov taktiež o málo prekročila štvorku.

Podvečer Búrlivé víno uhralo 18,5 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja zas 17,5 %. S hlavnou spravodajskou reláciou drží šnúru víťazstiev od začiatku týždňa Joj, jej Noviny v podieli podliezli 27 %, podobný výkon mali aj Televízne noviny. Najsledovanejším programom dňa bolo Najlepšie počasie pred Novinami.

Čítať viac...
Nahor