Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Telenovely

Veľký šok pre fanúšikov Cennet: Doma radikálne obmedzí jej vysielanie! Vieme ako a odkedy

Telenovela sa len teraz dostala do vysielania, no na jej divákov už teraz čaká zlá správa.

Doma už niekoľko rokov vysiela vo svojom hlavnom večernom čase po 20. hodine premiérové telenovely. Zakaždým z nich ponúka po dve epizódy a vypĺňa tak nimi celý hlavný vysielací čas.

Stanica najnovšie odštartovala vysielanie novej tureckej série Cennet, s ktorou počítala vo vysielaní pre túto jarnú sezónu. Od tohto pondelka ju rozbehla naplno, no v tohtotýždennom režime viac nepôjde.

Markíza vo vysielaní Cennet pristúpila čerstvo k náhlej zmene. Už od najbližšieho týždňa, od pondelka 6. apríla končí s vysielaním tureckej telenovely s dvomi časťami za deň.

Televízia vysielanie Cennet obmedzí rovno na polovicu a z týždňa vyškrtne hneď štyri z ôsmich naplánovaných epizód. Naďalej bude Cennet štartovať o 20:30, z programu škrtá epizódy plánované o 21:30. Na pol desiatu vysúva reprízovú telenovelu Kúsok zo mňa.

Telenovela sa tak dostane do obmedzeného režimu, pričom sa to nebude týkať dočasne len najbližšieho týždňa. Platiť to bude okamžite aj pre všetky nasledujúce týždne až do odvolania. Po rokoch tak Doma premiérovou telenovelou nebude vypĺňať celý večer, ale len jeho polovicu.

Čítať viac...
Nahor