Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Veľký piatok pre Joj, premiéra Na vine sú hviezdy najvyššie! Farma po ôsmej podpriemerná

Sviatočnému programu dali diváci prednosť, Farma napriek tomu uhrala svoj štandard.

Prvá z veľkých sviatočných premiér na obrazovke uspela. Romantická dráma Na vine sú hviezdy mala dosiahnuť rating 9,5 % a v podieli podliezť 26 %. Farma, ktorú Markíza ponechala aj vo sviatočný večer, uhrala svoje výkony, prvá časť síce dosiahla podpriemer 17 %, podliezla však sedem ratingov, Duel už stúpol nad sedmičku a podiel cez 22 %. Miniséria Biblia na Jednotke s oboma dielmi prekročila 12 % (12+).

Ďalšie stanice sa príliš nepresadili. Posledná loď na Dajto v prime-time ešte uhrala vyše 4 a 5,5 % (výkony štvrtkového štartu maratónu v tomto článku), Apoštol Peter na Doma šiel len na 3,5 %. 1890 na Plus tesne prekročilo 4 %, repríza Nikto nie je dokonalý túto hranicu podliezla. Wau pokračovala s maratónom seriálu Tyran, obe časti skončili pod 2 %.

Princezná so zlatou hviezdou podvečer na Markíze šla pod 20 %, Doba ľadová: Veľkonočné prekvapenie zas pod 21 %. Televízne noviny získali podiel 24 %, Noviny poskočili s podielom takmer 27 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor