Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Veľký návrat Pevnosti Boyard sklamaním: Markíza dvojkou, Naši odštartovali tretiu sériu víťazne!

Nákladná dobrodružná šou nedokázal pri svojom návrate po dvadsiatich rokoch zaujať viac divákov ako komediálny seriál Joj.

Legendárna šou Pevnosť Boyard, ktorá patrila k televíznym hitom 90. rokov, pri svojom návrate sklamala. Ďalšia veľká posila tohtoročnej jesene Markízy nedokázala pri svojom štarte vyhrať, keď si ju po silnej kampani zaplo 7,2 % divákov s podielom 21,1 %. Lídrom večera bola Joj, ktorá odštartovala tretiu sériu komediálneho seriálu Naši ratingom 7,8 % a podielom 21,8 %. Vo vedení ostala aj druhá epizóda, na ktorú sa Pevnosť Boyard zavesila po pol desiatej, odkedy už boli oba programy vyrovnané. Naši s druhou premiérovou časťou uhrali rating 7 percent s podielom 20,8 %.

Snímka Paul na Dajto uhrala podiel tesne nad 7 %, Bozk smrti na Plus atakoval 6 %. Nekonečná láska sa na Doma hýbala pod a nad 5 %, Kosti na Wau uhrali 3 %, kriminálky CSI vyše 2 a takmer 4 %.

Podvečer Rodinné prípady o niečo klesli s podielom pod 23 %, ďalší deň rástla Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá sa dostala už na 19,5 %. Vyrovnal sa aj spravodajský súboj, Televízne noviny dosiahli 25,5 %, Noviny s náskokom necelého ratingu podliezli 25 %. V celkovom publiku vyhrali až o vyše 100-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor