Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Veľký návrat Bučkovcov na obrazovky: Opäť dostanú vlastnú večernú šou!

Svojrázna rodina sa po roku a pol odmlky vracia na obraz.

Na život kedysi najpopulárnejšej slovenskej rodiny, Bučkovcov, sa bude môcť opäť pozerať celé Slovensko. Joj ešte tento rok chystá podľa našich informácií návrat rodiny zo Sihly a to už o pár dní a vo veľkom štýle.

Televízia plánuje pre návrat sihlianskej rodiny využiť formát Stratené hviezdy, ktorý odštartovala minulý týždeň špeciálom z Česko Slovensko má talent. Súčasťou formátu mala byť aj Martinka z Turca, tej sa však Joj rozhodla pomáhať a dokument odložila.

V prípade Bučkovcov však, podľa všetkého, nepôjde o jednorázový návrat. Podľa prvých informácií plánuje Joj pripraviť viac epizód nových príbehov Bučkovcov a vrátiť im tak ich vlastnú večernú šou. Po prvý raz by sa pri tom mali Bučkovci na obrazovky vrátiť už najbližší štvrtok 20. novembra o 21:40, kedy televízia zatiaľ prostredníctvom programových plánov nešpecifikuje, o kom druhé vydanie formátu bude.

AKTUALIZÁCIA: Televízia už nasadenie Bučkovcov na najbližší štvrtok o 21:40 potvrdila, pričom do vysielania počas víkendu nasadila aj prvé upútavky. V prome dokonca nespomína ani formát Stratené hviezdy, ale priamo promuje návrat šou Bučkovci aj prostredníctvom známej grafiky.

Bučkovci sa po prvý raz vo vlastnej šou objavili na Joj v januári 2013. Televízia im reláciu ponúkla po tom, čo sa dvaja synovia z rodiny objavili ako farmári v reality zoznamke Farmár hľadá ženu a rodina naberala na popularite. Šou Bučkovci sa na jar 2013 dočkala hneď dvoch sérií, prvú ukončila Joj začiatkom marca a s novou nadviazala hneď na jeho konci. Formát sa tešil veľkej obľube, v prvej sérii sa jeho podiely nezriedka dostávali cez 30 %, s druhou sériou výkon poklesol, jej finále dosiahlo podiel 23,6 %. Joj v roku 2013 trh doslova prebučkovala, keď ich vrátila aj v letnom reality formáte Slnko, seno, slanina, šou o chudnutí sa však zmenila častokrát na nechutnosti a Joj dala kontroverzným formátom postupne stopku.

Čítať viac...
Nahor