Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Veľkú Silvestrovskú show chystá aj Vladimír Železný

Iba nedávno sa ujal kormidla v českej televízii Barrandov a už naplno pracuje a kreauje program. Zásadnejších výsledkov pod vedením Vladimíra Železného sa zrejme dočkáme až v budúcom roku, ale už na posledný deň tohto roku chystá Barrandov pod Železného vedením veľkú silvestrovskú show. Vyrovná sa tak Českej televízii a Nove, predčí tak dokonca Primu, ktorá silvestrovskú show nechystá.

Silvester na Barrandove ponúkne niekoľkohodinú show, ktorá odštartuje okolo 21.00 hod. a skončí až po polnoci. Moderátormi budú Kateřina Brožová a Aleš Cibulka. Televízia sľubuje klasickú silvestrovskú show plnú scénok, pesničiek, smiechu a v publiku slávne tváre. Mal by to byť návrat ku klasickým televíznym Silvestrom.

Vladmír Železný sa postavil na čelo Barrandova iba pred pár týždňami a neskrýva veľké ciele. Do konca budúceho roka by chcel stanicu dostať na 10%-ný trhový podiel, čo je príliš optimistická predstava. Aktuálne sa stanica pohybuje v podieloch okolo 4 – 5%. Akýkoľvek nárast nad 7-8% by bol preto úspechom. Konkurencia na českom trhu je veľmi silná, tri veľké televízne skupiny Nova, Prima a verejnoprávna ČT ovládajú priestor s viacerými svojimi stanicami. Dostať sa na úroveň 10% tak bude zrejme nemožné.

 

 

Čítať viac...
Nahor