Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Veľké zmeny Markíze nepomáhajú, Joj ju vo štvrtok prevalcovala! Lídrami Naši aj Inkognito

Zabodovali aj menšie stanice televízie z Koliby.

Farma zatiaľ valcom nie je. Napriek veľkým očakávaniam reality šou ani po druhý raz o 20:30 nedosiahla ani len na prime-time priemer Markízy, pričom výraznejšie nedokázala oslabiť ani svoju konkurenciu. Vo štvrtok ju malo sledovať vyše 8 percent divákov s podielom 22,6 %. O približne pol rating dokázala ubrať jednému z najsledovanejších projektov, seriálu Naši, ktorí však atakovali 9 ratingov pri podieli 23,4 %. Farma k tomu nabrala čísla po skončení komediálneho seriálu.

To bol čas, kedy Markíza dokázala byť lídrom trhu. Po konci reality šou sa do vedenia dostala opäť Joj s Inkognitom, ktoré priemerne sledovalo 7 % divákov s podielom cez 22 %. Búrlivé víno je aj v neskoršom čase podpriemerné, dostalo sa pod 6 ratingov s podielom 20,5 %.

Joj bola vo vedení od podvečera, kedy šou Moja mama varí lepšie ako tvoja vyskočila s vyše 7-percentným ratingom a podielom nad 25 %. Susedia pokračujú v mizérii, ratingovo síce narástli o pár desatín, uhrali však podiely pod 16 a nad 13 %. Druhú časť k tomu opäť porazila šou 5 proti 5, ktorá sa dostala nad 14 %. Jednotkou boli aj Krimi, ktoré prekročili 26 % a taktiež Noviny, ktoré atakovali 10 ratingov s podielom pod 28 %. Stali sa k tomu najsledovanejším programom dňa. Televízne noviny mali slabý deň s podielom len cez 24 %.

Joj sa vo štvrtok darilo aj s menšími stanicami. Jednoznačne vpredu bola Plus s Profesionálmi a podielom pod 8 % a taktiež filmom Rachot v Bronxe s podielom cez 7 %. Úspech zažila Wau s Vtierkou Castle (podiel 4,5 %), ktorá sa dokázala dotiahnuť na Mentalistu (podiel cez 4 %) a predbehla Dajto. Jeho snímka Príkaz na popravu sa cez štyri percentná dostala len tesne.

Joj bola lídrom v prime-time o vyše jeden bod, ako skupina vyhrala o viac než dva a pol bodu. V rámci celého týždňa si však Markíza drží vďaka silnému pondelku dostatočný náskok.

Čítať viac...
Nahor