Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kde na to chodia? Veľké titulky o padáku Hriadeľovej a presunu Športu vyvrátené! Joj hovorí o klamstvách!

AKTUALIZOVANÉ. Medzi hlavné správy dnešného dňa patrí jednoznačne informácia o „padáku“, ktorý mala dostať moderátorka Jojky Lenka Čviriková-Hriadeľová a presunu jej Športu z hlavného kanála Joj Group na Plusku. Zisťovali sme viac a k žiadnej dráme sa na Kolibe neschyľuje.

Lenka Čviriková-Hriadeľová spoločne s Radovanom Ležovičom ostávajú aj naďalej moderátormi druhej najsledovanejšej televízie Joj. Po tom, čo sa v médiách objavili informácie o presune Športu z hlavného kanála na Plusku, sme zisťovali, kde je v skutočnosti pravda. Televízia plánovanie presunu Športu na menší kanál popiera. „Spravodajská relácia Šport bude vysielaná aj naďalej na TV JOJ,“ vyjadrila sa hovorkyňa TV JOJ Lucia Kulihová. Podľa našich zdrojov by k presunu nemalo dôjsť ani z dlhodobého hľadiska a vysielať by sa mal naďalej na hlavnej stanici JOJ.

Na Plus sa úspešne vysiela relácia Krimi, ktorá je najsledovanejšou reláciou stanice. Spravodajský blok hlavnej Jojky by už čoskoro mala doplniť nová relácia Dobrý večer, ktorú by mohla moderovať Marianna Ďurianová s Pavlom Bruchalom.

AKTUALIZOVANÉ: Aj oficiálna stránka TV JOJ zareagovala na nepravdivé bulvárne informácie. Správy o „padáku“ dlhoročnej moderátorky Joj označila otvorene za klamstvá. Priestor na vyjadrenie dala aj samotnej moderátorke, tá veľa k situácii nepovedala. „Ak by sa vedenie televízie rozhodlo presunúť šport na PLUSku, rešpektovala by som toto rozhodnutie. Chcú všetko zlepšiť a zefektívniť. Dávam plnú dôveru vedeniu televízie JOJ, aj keby mala byť pravda to, že sa Športové spravodajstvo presúva na televíziu PLUS,“ povedala pre televízny web. Ako sme vás už informovali, téma presunu Športu z Jojky na Plusku nie je podľa našich informácii aktuálna.

Čítať viac...
Nahor