Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prekvapenie z Markízy: Novú Farmu vyrába, v jesenných plánoch však chýba! Nasadí ju?

Jednou z prvých istôt najbližšej sezóny mala byť deviata Farma, tá však v jesenných plánoch Markízy nakoniec vôbec nefiguruje.

Už v priebehu jarnej ôsmej série spustila Markíza nábor do nového ročníka reality šou, ktorý označovala za letnú Farmu. Účinkujúcich pre deviatu sezónu začala vyberať prostredníctvom kastingov už v máji, pričom v júli sa mala pustiť do výroby samotnej šou.

Kým doteraz platilo, že Markíza nasadila Farmu do vysielania tri až štyri týždne od začiatku nakrúcania, teraz to tak byť nemá. Markíza podľa dostupných informácií nezaradila reality šou do prvých septembrových plánov, pričom dokonca ju neuvádza ani v jesenných materiáloch pre zadávateľov reklamy. Televízia tak nateraz naznačuje, že s Farmou minimálne pre začiatok jesene vôbec nepočíta.

Či televízia tieto plány aj dodrží, je otázne, do programu ju stále môže doplniť. Nateraz avizuje, že Farmu nahradí klasickými programami – v utorok napríklad podľa informácií pre klientov premiérami slovenskej Zámeny manželiek, vo štvrtok chce na 21:45 zosunúť Dobre vedieť. V piatky by zas mala vysielať filmy. Pokračovať by mal k tomu nakoniec aj premiérový Kredenc, ktorý mal podľa prvých informácií dostať po najslabšej sezónu pre najbližšie obdobie stopku.

Markíza sa na nadchádzajúcu sezónu vyzbrojila snáď najvýraznejšie vo svojej histórii. Na každý deň v týždni mimo filmových večerov stavia na nákladný značkový projekt, čo môže byť dôvodom odkladu taktiež nákladnej Farmy. V prípade, že ju Markíza skutočne od septembra nenasadí, bude ju mať v zálohe kedykoľvek bude potrebovať.

Čítať viac...
Nahor