Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Veľké finále plné emócií: Kraus má už záver Paneláku napísaný, plakal pri ňom aj on sám!

Vyvrcholenie najdlhšie vysielaného seriálu na Slovensku nebude tak dramatické, ako to avizoval Plus jeden deň.

Panelák čakajú posledné mesiace na televíznej obrazovke. Seriál sa stále natáča, no jeho finále je už napísané. Ako však bude vyzerať?

„Diváci sa môžu tešiť na napínavý a zaujímavý dej s pekným koncom,“ povedala PR manažérka Joj, Katarína Gajdošíková. Aj toto vyjadrenie dáva tušiť, že tvorcovia stavia na krajší záver seriálu než finále plné drámy a tragédie. Ešte začiatkom marca pri tom zašpekulovala bulvárna Pluska o možnom výbuchu Paneláku, ku ktorému určite nedôjde. Tieto informácie si neodpustil aj s narážkou okomentovať samotný Andy Kraus. Nečakajte akčné scény. Jeden z bulvárnych denníkov, konkrétne ten menej úspešný, má zdroj, ktorý si z redaktorov podľa mňa robí žarty. Panelák určite nevybuchne… vyjadril sa na webe Joj.sk.

Diváci sa namiesto toho dočkajú dojemného vyvrcholenia, aké si za vyše sedem rokov priazne určite zaslúžia. Sami sa dožadujú dôstojného konca seriálu, ktorý im chce Kraus dožičiť. Otec Paneláku dokonca priznáva, že po dopísaní scenára veľkej finálovej časti nezadržal dojatie. Koniec bude krásny. Ja som plakal, keď som to po sebe čítal,“ priznal.

Panelák by mal po vyše siedmich rokoch vyvrcholiť v júni 2015. Povedal to generálny riaditeľ Joj, Marcel Grega. Samotná televízia priznáva, že by sa seriál v budúcnosti mohol vrátiť na obrazovky, v akej podobe a s akým hereckým obsadením je už aj pre ňu záhadou.

Čítať viac...
Nahor