Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Veľká zmena v Tvoja tvár znie povedome: Pyco po štyroch sériách definitívne končí, šou s novým moderátorom!

O odchode Pyca sa špekulovalo už pred minulou sériou, nakoniec na ponuku do šou definitívne nekývol tento rok.

Ťažiskovú šou Markízy pre najbližšiu jeseň čaká veľká zmena. Talentový celebritný formát Tvoja tvár znie povedome, ktorý svoj úspech staval aj na moderátorskej akvizícii, prichádza so zmenou práve na tejto pozícii, keď v piatej sérii predstaví nového moderátora.

Doterajšie štyri série šou moderoval Martin „Pyco“ Rausch. Markíza ho do Tvoja tvár znie povedome angažovala po tom, čo ho v roku 2015 preplatila do Superstar z Joj, kde odmoderoval štyri série Česko Slovensko má talent a jeden X Factor. O Pycovi sa už pred prechádzajúcou sériou začalo hovoriť, že má záujem si dať od šou minimálne pauzu. Teraz odchádza z programu úplne.

Moderátor je známy tým, že si projekty vyberá a najradšej sa objavuje iba v jednom veľkom formáte ročne. Pred štvrtým ročníkom Tvojej tváre vysielanom na jeseň 2018 však mal za sebou výrazne nabitejšiu šnúru. Na jeseň 2015 odmoderoval Superstar, na jar 2016 sa objavoval v šou MasterChef a následne v troch sezónach po sebe nakrútil tri série Tvoja tvár znie povedome. Na jeseň 2017 ho zas Markíza presvedčila na návrat do Let´s Dance do dvojice s Adelou Vinczeovou. Prestávku tak moderátor dostal až po dva a pol roku, keď si Tvoja tvár dala pred štvrtým ročníkom pauzu.

O novom moderátorovi Tvojej tváre sa hovorilo už vlani. Pyco už podľa zákulisných správ nechcel do štvrtej série nastúpiť, čo okrajovo vlani potvrdil aj Andrej Bičan. Ten priznal, že ho Markíza zvažovala ako nového moderátora. Pyco nakoniec na ponuku Markízy prikývol a ešte aj priamo vo vysielaní divákov ubezpečil, že sa do novej série tešil. Bičana zas Markíza miesto moderátorského postu posadila do poroty.

Tento rok už však Markíza Pyca definitívne nepresvedčila a Tvoja tvár znie povedome tak nového moderátora dostáva o rok neskôr. Stane sa ním jej súťažiaci z ostatného štvrtého ročníka Martin Nikodým, ktorý prevezme po Pycovi štafetu a na jeseň tak bude moderovať rovno dva hlavné prime-time formáte. Okrem Tvojej tváre mu ostáva aj Milujem Slovensko, ktoré bude lákať zvýšenú pozornosť divákov po návrate Adely Vinczeovej a Dana Dangla ako kapitánov šou.

Aktualizované: Pyco sa už s Tvojou tvárou rozlúčil aj oficiálne a definitívne prenechal svoje miesto Martinovi Nikodýmovi. Poďakoval sa za štyri ročníky a uviedol, že sa chystá spomaliť a na svoj ďalší televízny projekt si ešte počká.

View this post on Instagram

♾⚖️♾

A post shared by PYCO [ Martin PYCO Rausch ] (@mrpyco) on

Markíza už medzičasom potvrdila aj všetky mená súťažiacich novej piatej série. Podľa očakávaní už na tretí pokus do šou nastúpi Nela Pocisková spoločne s jej hereckými kolegyňami Karin Haydu a Zuzanou Kavárikovou z Oteckov. Do piatej sezóny obsadila aj moderátora Rasťa Sokola či modelku Alexandru Gachulincovú, súťažiť budú aj herci Pavol Topoľský, Noël Czuczor a Dávid Hartl.

Novým moderátorom Tvoja tvár znie povedome sa stane Martin Nikodým

Čítať viac...
Nahor