Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Veľká noc 2017: Takýto program prichystali najväčšie slovenské televízie! Vytiahnu silné filmy a zábavu

Pozrite si hlavný program Markízy, Joj a Jednotky počas štvorice veľkonočných dní.

Veľká noc je tu už o tri týždne a aj tento rok televízie na toto obdobie pripravili sviatočný program. Na Veľký piatok uvedie Markíza v krátkom čase opäť klasickú rozprávku Princezná so zlatou hviezdou, ktorú vysielala len nedávno tesne pred Vianocami. Teraz s ňou zamieri miesto prime-time do podvečera na 17:40. Hlavný vysielací čas zato špeciálnym programom nevyplní, ponúkne klasickú dvojporciu Farmy. Joj, naopak, vytiahne jednu z jej najväčších aprílových premiér, keď uvedie emotívnu romantickú drámu Na vine sú hviezdy. Jednotka ponúkne filmovú minisériu Mojžíš.

Markíza ten svoj najväčší ťahák pripravuje následne na sobotu 15. apríla. V tento deň uvedie pokračovanie jej mimoriadne úspešnej snímky – Podfukári 2. Silný program však ponúknu aj ďalšie dve stanice. Joj bude konkurovať veľkou animovanou premiérou Veľká šestka, Jednotka zas prichystala lákavú premiéru, pokračovanie rodinného dobrodružného filmu Bella a Sebastian 2. Štandardný večer čaká na divákov v nedeľu, ani jedna stanica neopustí klasické nastavenie. Markíza odvysiela ďalšie kolo Tvoja tvár znie povedome, Joj a Jednotka nové epizódy seriálov 1890 a Tajné životy.

Aktualizácia: Sviatočný program štandardne vrcholí na Veľkonočný pondelok, počas ktorého Jednotka aj tento rok spustí novú sériu zábavnej kvíz šou Čo ja viem. Televízia ju promuje upútavkou, v ktorej avizuje zlomenie absolútnych rekordov v šou aj nahratie dosiaľ najvyššej výhry v histórii programu. Joj rovnako ako vlani staví na premiérovú komédiu, tentokrát vybrala americkú snímku Falošní poliši.

Sledovaná bude chcieť byť Markíza, ktorá nakoniec na Veľkonočný pondelok odštartuje novú éru rodinnej súťažnej šou Vylomeniny. Viac nájdete v tomto článku.

 

Čítať viac...
Nahor