Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Veľká jarná šou Joj Súboj národov: Poznáme prvé podrobnosti aj dátum štartu!

Televízia plánuje štruktúru ešte túto jar posilniť šou Súboj národov. S nasadením dlho váhať nebude.

Spevácka šou X Factor nebude jediným spoločným projektom Primy a Joj pre túto jar. Televízie už vo veľkom pripravujú novú šou Súboj národov a napriek tomu, že o nej zaryto mlčia, vo vysielaní by sa mala objaviť už čoskoro! Podľa našich informácií s ňou totiž televízie rátajú už v marci a to v jeho druhej polovici. Súboj národov by sa mal vysielať v týždennej periodicite, televízie však nebudú s najväčšou pravdepodobnosťou vysielať šou v rovnaký deň. Joj so Súbojom národov ráta v piatky o 20:30, pričom prvé vydanie by sa malo v programe objaviť 21. marca, Prima šou zaradí na sobotu, kde vystrieda reláciu Máme radi Česko.

Známy je aj okruh mien, s ktorými televízie pracujú na obsadenie moderátorských miest. Z českej strany podľa našich informácií majú záujem o Jana Krausa, horúcejším kandidátom by však mal byť Martin Dejdar. Možným moderátorom za Česko by však mohol byť aj osvedčený Jakub Prachař zo štyroch sérií Česko Slovensko má talent. Dejdar s Prachařom sú zároveň hlavnými tvárami šou Máme rádi Česko, českej obdoby relácie Milujem Slovensko.

Zo slovenských mien je už od začiatku najviac skloňovaný Vilo Rozboril, na povrch však vyšli informácie, že jeho účasť v projekte je viac než neistá. V hre tak je aj stála osobnosť Jojky Michal Hudák, no televízia z Koliby by sa mohla rozhodnúť aj pre Vlada Voštinára, či dokonca vytvorenie dvojičky s Lenkou Čvirikovou-Hriadeľovou. V tejto dvojici totiž moderovali úplne prvú verziu tejto šou pod názvom IQ Test Národa z roku 2003.

Foto: Markíza, IQ Test národa 2007

Čítať viac...
Nahor