Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Hanba RTVS v hokejovom štúdiu: Toto stálo za jej veľkým prešľapom s hokejovými vlajkami!

Aj keď si niektorí fanúšikovia mysleli, že ide o viral, verejnoprávna televízia si naozaj urobila hanbu. Za pochybením stála, podľa všetkého, veľká nepozornosť.

Ani počas aktuálnych Majstrovstiev sveta v hokeji sa RTVS nevyhla trapasu. Vyrobila ho hneď počas otváracieho zápasu Kanady s USA v priebehu prestávkového štúdia po prvej tretine.

Venovala sa v ňom okrem iného príprave slovenskej reprezentácie na vstup do turnaja a ponúkla aj tabuľku zápasov Slovákov. Práve z nej ostali diváci poriadne v šoku a po čase sa z nej stal hit internetu. RTVS totiž dokázala z troch zápasov netrafiť ani jednu vlajku krajín na čele so Slovenskom.

Za chybu evidentne môže veľká pozornosť. Tabuľka zápasov bola rozdelená na dve časti, pričom na jej druhej strane autor tabuľky zabudol vymeniť vlajky a ponechal tie z prvej trojice zápasov. Na jeho nešťastie ani v jednom prípade nesedelo poradie Slovenska podľa toho, či budeme vedení v zápase ako hostia alebo domáci a tak ani raz nebola vlajka Slovenska priradená správne.

Chybné vlajky sa do tabuľky dostali z prvej strany poradia zápasov
zapasy slovensko ms v hokeji 2016 tabulka rtvs popletene vlajky prva strana zapasy slovensko ms v hokeji 2016 tabulka rtvs popletene vlajky druha strana

Čítať viac...
Nahor