Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dátum finále Superstar je známy! Televízie pre finálové kolá vyrobili úplne novú scénu (fotogaléria)

Spevácka šou štartuje finálové kolá, pre ktoré sľúbila veľkolepú scénu.

Štvrtý ročník federálnej verzie Superstar spoznal svoju finálovú zostavu a spúšťa finálové kolá. Markíza s Novou pre tento ročník sľúbili veľkolepú scénu, ktorú vyrábali úplne nanovo. Jej stavba prebiehala približne mesiac, použilo sa približne 30 ton dreva, 50 ton železa a 40 kilometrov káblov. V publiku sa vojde len 420 divákov, ďalších 300 však televízie umiestnia pod pódium na státie. Súčasťou scény budú aj klasické pyrotechnické efekty ako ohne, ohnivé fontány či plazivý dym. Fotogalériu scény nájdete na konci článku.

Celkovo je ohlásená šestica finálových kôl, a to aj so samotným veľkým finále. Režisér šou, Pepe Majeský, sa síce vyjadril, že šou pobeží až do Vianoc, finále s vyhlásením víťaza je však naplánované na 6. decembra. Televízie chcú tento ročník priniesť niekoľko nových tematických večerov ako napríklad filmové hity. Zaznejú tiež vianočné, rockové či česko-slovenské top piesne.

Finálové kolá tiež tento rok prinesú návrat Divokej karty. Porotcovia tak opäť dostanú možnosť vrátiť jedného vypadnutého súťažiaceho späť do hry. Urobiť tak ale ešte nebudú môcť dnes, a teda v priebehu prvého finále, ale až od druhého finálového kola. V prenose, ktorý bude nasledovať po tom, v ktorom porotcovia Divokú kartu udelia, vypadnúť dvaja finalisti.

S finálovými kolami Superstar sa bezprostredne spája hymna finalistov, ktorá sa každú sezónu mení. V tomto ročníku si ale tvorcovia situáciu uľahčili, keď sa rozhodli oprášiť pieseň Príbeh nekončí zloženú Paľom Haberom a Danielom Hevierom pre prvú federálnu sériu.

Nová verzia hymny Príbeh nekončí – Superstar 2015


Pôvodná verzia – Česko Slovenská Superstar 2009

Fotogaléria novej scény Superstar pre rok 2015
superstar-2015-stage-4  superstar-2015-stage-3 superstar-2015-stage-2
superstar-2015-stage-9

Fotografia vo vysokom rozlíšení – po kliknutí zväčšíteStage Superstar 2015

Pohľad do publika, kde sa vojde 420 divákov
superstar-2015-stage-6-1 publikum

Ďalšie fotografie
superstar-2015-stage-7-1
superstar-2015-stage-8-1

Foto: Nova, Markíza

Čítať viac...
Nahor