Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Marcel Chlpík na kastingu do novinky Prázdniny: Joj si ho nakoniec nevybrala! (aktualizácia)

Bývalá hviezda Chlapi neplačú sa od konca seriálu stratila z obrazoviek.

Aktualizácia: Marcel Chlpík sa skutočne zúčastnil kastingu do nového seriálu Joj Prázdniny, ktorý chce televízia uviesť spoločne s novinkou Hotel na jeseň 2016. V novinke bude účinkovať niekoľko detských hercov, na ktorých je tiež seriál postavený. Viac o seriáli Prázdniny  nájdete v tomto článku.

Televízia aktuálne potvrdila účasť Chlpíka na jednom z kastingov, zároveň však oznámila, že si detského herca pre svoj projekt nevybrala. Chlpík tak naďalej po seriáli Chlapi neplačú nedostane stabilné herecké miesto.  V prípade novinky Hotel sa už potvrdilo angažovanie prvého mena, keď do Joj prechádza z Markízy Milo Kráľ.

—–

Pôvodná správa: Veľká detská hviezda Markízy Marcel Chlpík po dlhej pauze: Namieril si to do Joj!

Marcel Chlpík sa môže vrátiť na televízne obrazovky. Detská hviezda Markízy sa preslávila vďaka seriálu Chlapi neplačú, v ktorom pre svoju popularitu dostával herec čoraz väčší priestor. V roku 2014 dokonca získal ocenenie Objav roka v ankete Osobnosť televíznej obrazovky (OTO 2013).

Od ukončenia seriálu však novú úlohu nedostal a stiahol sa do úzadia. Najnovšie po ňom môže siahnuť konkurencia. Chlpík sa totiž podľa našich informácií objavil na kastingu v Joj do pripravovaného seriálu. Pre aký projekt, je neznáme. Nie je však vylúčené, že si ho na kasting zavolali tvorcovia seriálovej novinky Prázdniny, ktorá by sa do vysielania mala dostať na jeseň.

Podľa slov Chlpíkovej mamy z minulého roka sa detský herec po skončení Chlapi neplačú ani nezúčastňoval kastingov, Markíza mu miesto neponúkla. V máji 2015 ale vyhlásila kasting, v ktorom hľadala nové detské tváre pre pripravované projekty. Chlpík sa od skončenia Chlapi neplačú objavil na obraze v novembri minulého roka, keď si zahral v sérii Rodinné prípady a tiež tento rok po tom, čo ho na epizódnu postavu do seriálu Pravdivé príbehy Katky Brychtovej zavolala RTVS.

Foto: Joj

Čítať viac...
Nahor