Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Večerné Na hrane pobeží bez brejku, veľký priestor venuje divákom! Joj prezradila detaily, ukázala aj štúdio

Joj chce novú politickú debatu stavať najmä na problémoch divákov.

Po deviatich rokoch sa na obrazovku Joj vracia politická diskusia, ktorá nájde opäť miesto vo večernom čase. Po reláciách Box a DeFacto z minulosti televízia túto jeseň uvádza v poradí tretiu večernú politickú diskusiu Na hrane, s ktorou chce okrem iného zaujať aj zameraním sa na divákov a problémy občanov.

Joj zaradí Na hrane na štvrtkové večery po Inkognite, kde politickej šou bude robiť konkurenciu rozbehnutá Farma. Prvú debatu televízia odvysiela najbližší štvrtok 12. septembra. Joj už práve v tejto súvislosti nasadila do vysielania prvé promo, ukázala aj štúdio novinky, zároveň potvrdila, ako bude debata vyzerať.

Štúdio Na hrane

Na hrane bude polhodinovou politickou debatou, ktorú chce Joj vysielať bez prerušenia, nebude tak do programu zaraďovať reklamný brejk. Jeho moderátor, Michal Magušin, pri predstavovaní formátu zdôraznil najmä divácky rozmer celej relácie, ktorá ju bude odlišovať od ostatných debát.

Hosťami programu budú vždy dvaja politici, ktorí budú mať v štúdiu, rovnako ako pri DeFacto, svojich prívržencov, televízia ich na každú stranu posadí dvanásť. Tí budú mať možnosť na záver programu položiť hosťovi z opačnej strany otázku na telo. Zároveň v priebehu vysielania majú byť dôležitou súčasťou programu otázky, ktoré budú môcť diváci televízii zasielať a tá sa ich bude v priamom prenose politikov pýtať. Nevyhne sa tak ani viacerým občianskym problémom. Na programe spolupracuje aj politická redaktorka televízie Jana Krescanko Dibáková, ktorá je tvorcom Na hrane a pracovať bude v zákulisí šou.

Čítať viac...
Nahor